Co byś chciał mieć z rzeczy ze Śródziemia gdybyś mógł mieć?
Idź do strony 1, 2, 3  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Ankiety
Co chciał byś mieć z rzeczy ze Śródziemia?
Pierścień Jedyny :P
6%
 6%  [ 3 ]
Pierścień Błękitny
8%
 8%  [ 4 ]
Pierścień Biały
8%
 8%  [ 4 ]
Pierścień Czerwony
6%
 6%  [ 3 ]
Palantiry
28%
 28%  [ 13 ]
Silmarile
13%
 13%  [ 6 ]
Mithril (czy jak to tam się pisze )
24%
 24%  [ 11 ]
Smoczy Hełm z Dor-lominu
2%
 2%  [ 1 ]
Oddano głosów : 45

#1: Co byś chciał mieć z rzeczy ze Śródziemia gdybyś mógł mieć? Autor: Caranthir.Skąd: Pochodzę z Ankh-Morpork, choć urodziłem się tutaj WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Pytanie jak w temacie. Co byś chciał mieć z rzeczy ze Śródziemia? Którą rzecz i dlaczego, która z cieszy się u Ciebie największym zainteresowaniem? Ja chciałabym mieć chyba wszystko z tych rzeczy, a szczególnie silmarile, bo były piękne i było w nich światło Valinoru i jeszcze palantiry, bo były to takie jakby telefony z połączeniami video Ble Ble ;D .

,,Dość tego! Jakim prawem synowie Finarfina kręcą się tam i siam, żeby swoje bajdy pleść temu Ciemnemu Elfowi w jego jaskiniach? Król im pozwolił rokować z Thingolem w naszym wspólnym imieniu? Prawda, są w Beleriandzie, niech wszakże nie zapominają, że ojcem ich jest władca Noldorów, chociaż matka pochodzi z obcego szczepu.'' Super śmiech

Ostatnio zmieniony przez Caranthir. dnia 26-02-2013 15:58, w całości zmieniany 1 raz

#2:  Autor: slawek777Skąd: Okolice Łęcznej (woj. Lubelskie) WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Najbardziej interesują mnie Palatiry i gdybym miał wybierać z wyżej wymienionych rzeczy bez wahania wybrał bym własnie je. (najlepiej kilka Super śmiech dla siebie i bliskich znajomych, którzy znajdują się daleko ode mnie Ble Ble ;D ) Byłyby mi bardzo przydatne przydatne... Śmiech
Co do "jedynego" to zdecydowanie nie! Chyba by mną zawładną i stałby się moim "ssssskarbem" Elfik

#3:  Autor: ThuringwethilSkąd: Taur-nu-fuin WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Silmarile, oczywiście Śmiech . Zobaczyć wciąż żywe światło obu drzew na tym szarym świecie, to by było coś! Niestety Silmarile wywołują spore zainteresowanie Z przymrużeniem oka i zaraz by mi się tutaj zaroiło od Noldorów roszczących sobie do nich prawa, albo poczwar Morgotha Ble Ble ;D
Ale co tam. Wolę Silmarile od jakichś pierścionków Uśmiech Saurona ;D .

#4:  Autor: strażnik WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Jak bym miał coś wziąć to wziąłbym któryś z pierścieni, lecz nie jedyny. Myślę, że wziąłbym chyba pierścień wody (czyli biały). Wiedząc jak piękną krainę stworzono przy jego użyciu, to byłoby coś niezwykłego. Szkoda, że trzy pierścienie były zależne od jedynego, a po jego zniszczeniu ich moc i wszystko dzięki nim stworzone przepadło.

#5:  Autor: TallisKeetonSkąd: Oleśnica WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ja to bym najbardziej chciała palantir i kryształ Galadrieli.
poz Uśmiech
tal

#6:  Autor: Legolas 2931Skąd: zewsząd i z nikąd; jestem mafią wołomińską! WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ja zaznaczyłam palantíry, zresztą nie oryginalnie. Są fascynujące. Szkoda tylko, że podobno trudne w obsłudze...
Proponuję dodać Elessar.

#7:  Autor: LeadrigaSkąd: Smolec WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ja bym wzięła Pierścień Błękitny, bo ten lubię najbardziej, jako że jego właścicielem był Elrond Pserwa . I dla możliwości panowania nad rzekami.

#8:  Autor: bartolini166Skąd: Okolice Wrocławia. WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Zdecydowanie Smoczy Hełm z Dor-Lominu. Może i nie mógłbym go nosić, ale prezentowałby się okazale. Fascynuje mnie jego historia, budził postrach, a jego posiadacze byli wspaniałymi wojownikami.
Może czasami zbyt pochopnymi, ale mężnymi.

Strona 1 z 3