XIV Tolk Folk - pomysły
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Tolk Folk

#25:  Autor: MitheithelSkąd: Wrocław WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Haletha napisał(a) (zobacz wpis):
To już oficjalne, nie będę mogła przyjechać na TF Smutek

A co takiego się stało? :/

#26:  Autor: HalethaSkąd: Szałasik w warszawskim kącie Brethilu ;) WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Szefowej działu i może wyższym przełożonym świat by się zawalił, jakby wypuścili więcej niż jednego pracownika działu na urlop w tym samym czasie. A pierwszą połowę lipca zarezerwowała sobie...*werble*...szefowa.

#27:  Autor: TallisKeetonSkąd: Oleśnica WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Nie ma chyba innego wlasciwego tematu wiec tu zadam pytanie -
Ludki a co to ten konkurs krasomówczy? Uśmiech Znaczy w jakich tematach mają się tam produkować?
Ale mam pecha, bo chce przyjechać ale nie wiem czy zdążę na 1 dzień, bo profesor kazał przyjechać po wpis z egzamu akurat 5go w południe. Z Katowic powinnam raczej zdążyć na 18tą, na samo otwarcie? Ej, ludu, nie było mnie z 5 lat i stęskniłam się jak nie wiem Uśmiech
poz Uśmiech
tal

#28:  Autor: mONASkąd: Shire WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
TallisKeeton napisał(a) (zobacz wpis):
Nie ma chyba innego wlasciwego tematu wiec tu zadam pytanie -
Ludki a co to ten konkurs krasomówczy? Uśmiech Znaczy w jakich tematach mają się tam produkować?
Uczestnicy losują tekst, który należy rozwinąć jak tylko się da.

Tekst?
Jak co roku - niespodzianka Język Może to być cytat, może wyrwane z kontekstu zdanie, może wers wiersza albo piosenki... Who knows Język

W zeszłym roku był nawet cytat "Hej dol merry dol,.....dziń-dzi-liń-dziń-dillo!"

#29:  Autor: NifrodelSkąd: Ossiriand WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
W środę przypędzimy Gandalf na Cienistogrzywym Z prelekcjami na temat Nazguli, którzy wpadli w pułapkę nieśmiertelności i o tym, jak Tolkien stał się pisarzem to nie ja, zmieńmy temat, zaklopotanie, mnie tu nie było

Strona 4 z 4