Spotkanie z Jerzym Łozińskim w Poznaniu
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Spotkania na żywo, konwenty, konferencje

#1: Spotkanie z Jerzym Łozińskim w Poznaniu Autor: Slawin WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Gdyby ktoś z Poznania był zainteresowany:

Cytat:
„Przekładnia” – Naukowe Koło Przekładowe UAM zaprasza na spotkanie dyskusyjne z cyklu Obroty myśli.

Naszym Gościem będzie Jerzy Łoziński, tłumacz m.in. J.R.R. Tolkiena, F. Herberta, Z. Baumana. Spotkanie odbędzie się w środę, 11 stycznia br. o godz. 16:00 w sali 327 Collegium Maius (ul. Fredry 10). Poprowadzą je Ewa Rajewska i Adrian Tomczyk.

link

Uśmiech

#2:  Autor: Caranthir.Skąd: Pochodzę z Ankh-Morpork, choć urodziłem się tutaj WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Nie jestem z Poznania , termin spotkania już minął i zainteresowana nie jestem ( z powodu nie za dużej sympatii do tłumaczeń J. Łozińskiego), ale dziękuję za powiadomienie Z przymrużeniem oka.

,,Dość tego! Jakim prawem synowie Finarfina kręcą się tam i siam, żeby swoje bajdy pleść temu Ciemnemu Elfowi w jego jaskiniach? Król im pozwolił rokować z Thingolem w naszym wspólnym imieniu? Prawda, są w Beleriandzie, niech wszakże nie zapominają, że ojcem ich jest władca Noldorów, chociaż matka pochodzi z obcego szczepu. Super śmiech

Strona 1 z 1