Stowarzyszenie tolkienowskie
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Tolk Folk

#25:  Autor: ButterburSkąd: Zacna karczma w Bree WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ja bym się z chęcią zaciągnął do zgromadzenia jeśli rekrutacja nadal jest otwarta.

#26:  Autor: Zair Ugru-nadSkąd: Imlad Morgul WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Butterbur napisał(a) (zobacz wpis):
Ja bym się z chęcią zaciągnął do zgromadzenia jeśli rekrutacja nadal jest otwarta.

Na razie jesteśmy w trakcie załatwiania formalności założycielskich Uśmiech Jak już wszystko zostanie załatwione, będzie można zostać członkiem S.T. "Wieża" na zasadach określonych przez statut, który zresztą opublikujemy Uśmiech

#27:  Autor: the_AragornSkąd: Imladris Jary... WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Geirve napisał(a) (zobacz wpis):
Czy to będzie miało status OPP? Będzie można 1% podatku odprowadzić?

Zacytuje klasyka: "nie idźcie tą drogą". Stowarzyszenie o wąskim zasięgu społecznym (jakim będzie Wieża) miałoby z tego tytułu więcej utrudnień niż korzyści. Plus wspomniane prze przedmówcę wymogi formalne.

Potwierdzam też informacje przedmówców, możemy przestać analizować ponoszone koszty - zasadniczo albo nas nie dotyczą, albo zostaniemy z nich zwolnieni.

#28:  Autor: mONASkąd: Shire WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Stało się Śmiech Dziś (już wczoraj Jestem rozwalony )dostałam wiadomość, że Stowarzyszenie Tolkienowskie "Wieża" zostało zarejestrowane - nr KRS 423261.
Uff... Teraz czekam na oficjalne potwierdzenie z KRS i szybciutko załatwiam resztę papierologii urzędowo-bankowej i już Uśmiech Stanie się Język

Zaczynam się bać... Jestem rozwalony

#29:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Najserdeczniejsze gratulacje mONiu, bo sam przechodziłem kiedyś przez KRS i nikomu tego nie życzę.
Osobowość prawna na pewno się przyda, zwłaszcza przy organizacji TF-u. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

#30:  Autor: Kamila WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Hurra! Elfik

#31:  Autor: PirixSkąd: Festung Breslau WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
mONA napisał(a) (zobacz wpis):
Teraz czekam na oficjalne potwierdzenie z KRS i szybciutko załatwiam resztę papierologii urzędowo-bankowej

Jeśli nie chcesz czekać aż otrzymasz pocztą postanowienie o wpisie do KRS to w każdej chwili możesz wziąć z oddziałów Centralnej Informacji KRS odpis z rejestru. Zresztą podejrzewam (aczkolwiek pewien nie jestem), że banki będą wymagały właśnie odpisu z rejestru podmiotu a nie postanowienia o jego wpisie.

Strona 4 z 4