XIII Tolk Folk - zdjęcia
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Tolk Folk

#33:  Autor: TahlinSkąd: Szczecin WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Przepraszam za zapłon, ale musiałam nieco okiełznać swój komputer Elfik Garść zdjęć ode mnie https://picasaweb.google.com/106711797589571675736/TolkFolk201102?authk ey=Gv1sRgCNCT-I_hhfigtQE#

#34:  Autor: NifrodelSkąd: Ossiriand WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
I ostatnie Uśmiech

Ostatnio zmieniony przez Nifrodel dnia 30-07-2011 17:54, w całości zmieniany 2 razy

#35:  Autor: MeldagorSkąd: Warszawa Ursynów WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Nick poszukiwany "pod wiatr" to Nerya Uśmiech

#36:  Autor: Margoth WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
A w wianku to Milda Z przymrużeniem oka

#37:  Autor: NanateiSkąd: Imladris (Racibórz) WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Jak miło jest obejrzeć te wszystkie zdjęcia teraz, pod koniec wakacji i jeszcze raz przeżyć wszystko we wspomnieniach...

Ojej, nawet jestem bohaterką jednego zdjęcia z limitowanej serii autorstwa Nifrodel! Nie pomyliłeś się, Ominous. Złotowłosa to zdecydowanie ja. Śmiech (Zszokowana, że została zapamiętana.)

#38:  Autor: NadiaSkąd: Poznań WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Piękne zdjęcia robienie pieknych oczek Ale wam zazdroszczę tego TF; widać, że świetną zabawę tam macie. raz, dwa, raz, dwa, tempo! A ja nigdy nie byłam. Płacz Ale może w przyszłym roku, kto wie... Tiaaaa

#39:  Autor: OminousSkąd: Hamburg WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Nanatei napisał(a) (zobacz wpis):
Nie pomyliłeś się, Ominous. Złotowłosa to zdecydowanie ja. Śmiech (Zszokowana, że została zapamiętana.)

Bez bicia przyznam, że imienia nie znałem z Tfa Jestem rozwalony Ale zapamiętałem twarz i przynależność do Bractwa Rivendell, to wystarczyło żeby namierzyć nick. Chętnie za rok to nadrobię i poznam Cię na żywo Z przymrużeniem oka

PS. żeby nie było zupełnego offtopu - jak ten czas szybko leci, już niemal dwa miesiące po TFie, miło tak powspominać (nawet jak się robi za wiecznie roześmiane tło dla kalamburów). Może uda mi się od Duniego jeszcze jakieś fotki wyciągnąć.

Strona 5 z 5