KrakTolk i WrocTolk
Idź do strony Poprzednia  1, 2  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Spotkania na żywo, konwenty, konferencje

#9:  Autor: LaurethaSkąd: Nevrast/Warszawa WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Hm, ja nawet rozważałam przybycie z Warszawy na jakieś krakowskie spotkanie, bo to blisko w sumie - a przynajmniej krótko się jedzie i bilet względnie mało kosztuje. Jeżeli jakiś termin pasować będzie i mnie nie rozdepczecie na dzień dobry, to być może się zjawię... kiedyś Z przymrużeniem oka

#10:  Autor: ArtafindeSkąd: Wrocław / Podgórzyn WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Boromir
Mam zaszczyt zaprosić wszystkich na wyczekiwaną już z dawna weekendową edycję WrocTolka. Odbędzie się w najbliższą sobotę (16 kwietnia). Spotkamy się najpierw pod pomnikiem Aleksandra Fredry zbieramy się od 18:37, a czekać będziemy do 18:54 (minuty nie są przypadkowe, kto zgadnie skąd się wzięły?). Później przejdziemy już do Miodosytni, gdzie będziemy biesiadowaćUśmiech

Można potwierdzać swoją obecność na facebooku, strona wydarzenia

#11: WrocTolk no. 5 Autor: ArtafindeSkąd: Wrocław / Podgórzyn WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Boromir
Niebawem odbędzie się kolejny i pierwszy w tym roku akademickim WrocTolk! Jest jeszcze szansa zagłosować w ankiecie na preferowany termin, tutaj. Za kilka dni zostanie ogłoszone wydarzenie na fb:) Choć, kto odwiedzi ankietę będzie znał termin już teraz:)

#12: Już szósty:) Autor: ArtafindeSkąd: Wrocław / Podgórzyn WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Boromir
Zapraszam wszystkich was na kolejny szósty już z kolei WrocTolk. Zbiórka, zwyczajowo, pod pomnikiem A. Fredry o godzinie 19:19, następnie spotkanie odbędzie się w Miodosytni.

Tematy, które zamierzamy poruszyć przy karczemnym stole:

* Zima przemija, but `Gra o tron' is coming.
* Los i przeznaczenie serii nieskończonych (np. Jeźdźcy smoków, Świat czarownic)
* Czar krótkich książek (Ziemiomorze LeGuin, Wehikuł czasu Wells).
* Krótko o Bractwie Rivendell (przeprowadzi Maryen i Olórin)
* Blask rzucony Tolkiena piórem w życie nasze (pogawędka, o tym czego by nie było bez dzieł Tolkiena, w życiu każdego z nas).

(oczywiście w każdym temacie i tak będziemy odnosić się do pism naszego Mistrza)

#13: Zapowiedź WrocTolk #7 Autor: ArtafindeSkąd: Wrocław / Podgórzyn WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Boromir

Hei, Ogłaszam wszem i wobec wszystkich zbilżający się kolejny WrocTolk, który odbędzie się na koniec lutego. (dokładny termin pojawi się później).

Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału i proszę o zgłaszanie się osób chętnych do wygłoszenia drobych prelekcji/przemówień, dotyczących włąsnych przemyśleń tolkienistycznych - również komentarzy i recenzji do wszystkiego co stało się lub dzieje się w świecie fantazy, osobliwie tolkienistycznym! Forma jest bardzo swobodna - w barze przy piwie lub herbacie!

Do mini-prelekcji zachęcam również orgów lub osóby mające jakieś kuchenne informacje dotyczących przyszłorocznych zlotów - chętnie posuchamy planów.

#14:  Autor: ArtafindeSkąd: Wrocław / Podgórzyn WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Gandalf na Cienistogrzywym

Serdecznie zapraszam na spotkanie tolkienowskie Scholars of Tolkien: Wrocław, które jest kontynuacją WrocTolków.

Orzeł

Miejsce i termin:
Spotkanie odbędzie się zwyczajowo w Miodosytni. O godzinie 18:37 zbieramy się pod pomnikiem A. Fredry i po kilku minutach udamy się do Pubu.

Tematy:
Na to spotkanie mamy zaplanowaną prelekcję:
    Czy kultura krainy Shire jest kulturą pokoju? Co za tym przemawia?, którą poprowadzi TallisKeeton.

W dalszym ciągu chętnie przyjmuję propozycje tematów do dyskusji lub prelekcji na spotkanie. Przypominam, że jest to spotkanie w pube:)

Zachęcam do potwierdzenia swojej obecności na facebooku (lub tutaj jeśli ktoś złożył śluby nie korzystania z fb;) )

Zapraszamy!

#15:  Autor: lady dragonSkąd: Valinor / śródziemie WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Artafinde , a nie wiesz kiedy Iv zamierza zrobić kolejny Kraktolk? przyznam się jestem , a raczej byłam uczestniczką Kraktolków.Z przymrużeniem oka A tak nawiasem pozdrów odemnie Olorina i Maryen od Eruanny (o ni będą wiedzieć o kogo chodzi:))

Strona 2 z 2