HoME - wasze książkowe zasoby
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> The History of Middle-earth

#9:  Autor: maerlil WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Polecam: www.bookdepository.com

Masa różnych wersji - od takich za 4-6 euro do konkretniejszych już za 20.
Wysyłka do Polski ZA DARMO Uśmiech
źródło sprawdzane wielokrotnie.
Ogólnie mają mase pozycji niedostępnych gdzie indziej, odnośnie samego Tolkiena ponad 2000

#10:  Autor: TahlinSkąd: Szczecin WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
klemenko napisał(a) (zobacz wpis):
A The End of the Third Age to po prostu okrojona wersja tomu IX - początkowo IV tom The History of the Lord of the Rings, później uzupełniona o m.in. Notion Club Papers.

A tak, gdzieś już mi to ktoś kiedyś mówił. Czekam niecierpliwie z nadzieją, że uda mi siętrafić na jakieś dwa tygodnie, kiedy nie będę musiała czytać żadnej szkolnej lektury.

Jeden z moich tomów HoME był zamawiany z bookdespository, z tym że przez Amazon.

#11:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
maerlil napisał(a) (zobacz wpis):
Polecam: www.bookdepository.com

Masa różnych wersji - od takich za 4-6 euro do konkretniejszych już za 20.
Wysyłka do Polski ZA DARMO Uśmiech
źródło sprawdzane wielokrotnie.
Ogólnie mają mase pozycji niedostępnych gdzie indziej, odnośnie samego Tolkiena ponad 2000

Wielkie dzięki, bo tej strony nie znałem. A nigdy za mało takich stron. Musze powiedzieć, że akurat tą stronę internetu bardzo sobie cenię. Łatwość zdobywania wielu książek stała się niesamowita.

#12:  Autor: maerlil WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Nawet jeśli oni tam czegoś konkretnie nie maja to jest sporo odnośników do tzw AbeBooks - strony z używanymi książkami, bardzo często po dolara, dwa za unikaty.
Jedyny problem to to, że trzeba mieć znajomego w stanach bądź Anglii.
Niestety nie ma shippingu do Polski ;/

#13:  Autor: CelebríanSkąd: Lothlorien (Edinburgh) WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Na AbeBooks można też znaleźć o wieeeele droższe książki Jestem rozwalony np.za kilkanaście tysięcy funtów, albo i więcej. Kiedyś przeglądałam, w poszukiwaniu Shakespeare'a Tragedies, bo mam dwa pozostałe tomy z 1901, Victorian Edition i chciałam mieć komplet (niestety nadal nie znalazłam Smutek ).
Zresztą ja wolę obmacać książkę zanim ją kupię, poprzechadzać się pomiędzy regałami i powdychać zapach papieru. Przez internet się tego nie zrobi. A Edinburgh jest rajem antykwariatów ^^ Miałam niejakie wyrzuty sumienia na ilość wydanych ostatnio pieniędzy w ciągu zaledwie kilku godzin jakie tam spędziłam. Pserwa

#14:  Autor: MirielSkąd: Vinyamar WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
A ja nie mam HoMe prawie wcale... tak jakoś się złożyło, że nie bardzo też czułam chęć zagłębiania się w te pocięte fragmenty anglojęzycznego tekstu, nawet po polsku ciężko mi się to czytało.

No więc co mam: KZO po polsku i toże samo tom drugi po angielsku, a także po angielsku "The Lost Road", i eta wsio Z przymrużeniem oka

#15:  Autor: ArtafindeSkąd: Wrocław / Podgórzyn WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ja mam komplet HarperCollinsa Język Zdobyty niemal na raz w jednej z księgarni w Dublinie na Dawson St. Z przymrużeniem oka (dla ciekawych: 10 tomów bez 1 i 5, 5 już miałem, a jedynka była uszkodzona, ale znalazłem ją w księgarni na przeciwko).

#16:  Autor: MokijaSkąd: Ziemia WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ja niestety nie mam żadnej ksiażki z serii HoMe Nie Nie ale nie ukrywam że jak przeczytam wszystkie moje dotychczasowe zasoby tolkenowskiej literatury o Śródziemiu to sobie zakupie,ale wielka szkoda że tylko 2 części są w języku polskim Proooszę prooooooszę Proooszę prooooooszę

Strona 2 z 3