Polcon 2011 - Poznań
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Spotkania na żywo, konwenty, konferencje

#1: Polcon 2011 - Poznań Autor: NifrodelSkąd: Ossiriand WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Polcon 2011 odbędzie się w dniach 25-28 sierpnia 2011 w Poznaniu (organizator: Klub Fantastyki Druga Era).

Więcej informacji:
http://www.polcon2011.pl/

Czy ktokolwiek wie coś o bloku tolkienowskim? hmmmm... Uśmiech Saurona ;D

#2:  Autor: Zair Ugru-nadSkąd: Imlad Morgul WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
To był mój najkrótszy konwent Śmiech Bowiem trwał dla mnie dziś, w sobotę, od godziny około 11:30 do godziny 16:15 Jestem rozwalony Ale też był bardzo udany Rządzę

Cieszę się bardzo, że udało się z Nifrodel tak fajnie uzupełnić tematycznie z prelekcjami Uśmiech Rozwaliła mnie kompletnie żywa dyskusja i niezwykle ucieszyła aktywność słuchaczy (momentami nie dawali prelegentom dojść do głosu i robił się panel dyskusyjny Jestem rozwalony) Świetna atmosfera, luz, poczucie humoru, momentami zakrawające o swoisty absurd - po prostu super Jestem za I do tego wszystkiego, bardzo fajna prelekcja Wita o Odysei Uśmiech

Warto było dla tych kilku godzin tłuc się pociągiem w haradzki upalny poranek Z przymrużeniem oka Jako, że absolutnie nie wyobrażam sobie prowadzenia jakiejkolwiek prelekcji czy wykładu w krótkich spodenkach i zmordorowanym jazdą w pociągu T-shircie, to wbiłam się na czas prelekcji w wełniane spodnie i dublet - dziękować organizatorom za klimatyzowane sale wykładowe chwała wam, chylę czoła, dzięki

Za to jak dotarłam do domu, temperatura nie przekraczała 15 stopni, więc wełniana odzież okazała się być bardzo przydatna Z przymrużeniem oka

Następny Polcon będzie we Wrocławiu, więc pojawię się na większej liczbie prelekcji Z przymrużeniem oka I jakąś swoją też wymaszczę Z przymrużeniem oka

Strona 1 z 1