TolkFolkowe konto
Idź do strony 1, 2, 3  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Tolk Folk

#1: TolkFolkowe konto Autor: mONASkąd: Shire WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Na ostatnim TFie pojawił się pomysł założenia konta TFowego, na które można by było wpłacać wcześniej pieniądze (czyt. odkładać na przyszły TF).

A więc (tak, wiem, że nie zaczyna się zdania od 'a, więc'), no więc, takie konto powstało Z przymrużeniem oka. Ponieważ nie mozna go było założyć na "TolkFolk" - założyłam je na siebie - konto nowe, jeszcze nie używane, dziś aktywowane Śmiech

W tym temacie będę się rozliczać miesięcznie z wpływów (a w okresie okołoTFowym z wydatków).

Numer konta:

50 1020 5558 1111 1816 3510 0048
Dane (adres) w załączniku Z przymrużeniem oka

Jeżeli są chętni do szykowania następnego TFu - zapraszam Uśmiech

#2:  Autor: AdiemusSkąd: Krakuff WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
jak tylko z długów wylizę, wrzucę parę groszy na przyszłe mathomy wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

#3:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
mONiu dwie rzeczy. Podobnie jak Adi zadeklaruje, że co miesiąc coś tam z Ele będziemy wpłacać. Ile, to będzie zależało od możliwości.

I nie załamuj się małym odzewem. Regularnie przypominaj ludziom o koncie, a i tak najwięcej osób wpłaci na miesiąc przed TF-em Uśmiech

#4:  Autor: mONASkąd: Shire WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Dzięki Adi Cmok i MemeLku Cmok
Ja też zamierzam raz w miesiącu przelewać tam conieco.. niech czeka Uśmiech

A małym odzewem się nie nie przejmuję (na razie Jestem rozwalony ) - wiadomo, do następnego TFu jeszcze duuużo czasu. A przypominać się na pewno będę.

#5:  Autor: NifrodelSkąd: Ossiriand WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
mONIU, czyli już wiadomo, że nie będzie dofinansowania przez Bielawę? Czy suma tych wpłat to "być albo nie być" Tolk Folku? Niebieski ze smutku

#6:  Autor: mONASkąd: Shire WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
To pytanie raczej do Elka.. Ale stawiam na to, że "różnie moze być" - zwłaszcza, że przed nami wybory samorządowe.
A to, co uda się zebrać, będzie na część nieoficjalną - choćby na dopłaty do TOIek, czy na nagrody w konkursach. Bo raczej bitwy nie uda się za to zorganizować...

#7:  Autor: Zair Ugru-nadSkąd: Imlad Morgul WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ja też dorzucę parę groszy, jak tylko wylezę z finansowego doła przez ostatnie wydatki Język

#8:  Autor: mONASkąd: Shire WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Nio dopra Z przymrużeniem oka
Rozliczenie nr 1 - na koncie TFowym są już pierwsze pieniądze - 16 zł Uśmiech

Strona 1 z 3