Tolk Folk na Facebooku
Idź do strony 1, 2  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Tolk Folk

#1: Tolk Folk na Facebooku Autor: NolimonSkąd: Dalekie Południe/Grybów/Kraków WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Założyłem na facebooku te-efową grupę, nazywa się "Tolk Folk" mam pomysł!!! Jestem rozwalony . Zapraszam do dołączania Uśmiech Wszelkie sugestie co do opisu, logo, nowych adminów, wszelkich zmian bardzo mile widziane. Na TFie byłem tylko trzy razy, w tym raz na całym, więc są osoby, którym bardziej należy się przywództwo w grupie i inicjatywa Jestem za

Wkleję tu to, co napisałem już o facebooku w wątku o n-k: "z plusów facebooka: wielka wchłanialność zdjęć, przystępność w obsłudze, łatwość komunikacji, międzynarodowość - Czechom byłoby łatwiej się odnaleźć, a i znalazłem Tami Swartz i Adama Kleina." Istotnie, facebook mógłby pomóc w komunikacji z gośćmi z zagranicy i ogólnej promocji imprezy. Do tego jeszcze lepiej byłoby założyć "stronę" TFu dla fanów (w grupie można zostać członkiem, a na stronie - fanem; różnica jest taka, że strona wysyła powiadomienia do wszystkich fanów np. o ważnych kwestiach dot. imprezy, a grupa nie), co czyni reprezentację na facebooku bardziej oficjalną, ale to zostawiam dla organizatorów.

#2:  Autor: SirielleSkąd: Himring / Midgard WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
A jeszcze przydałoby się podać link Z przymrużeniem oka
http://www.facebook.com/group.php?v=wall&ref=nf&gid=41033586626 4
(Grupa jest widoczna bez logowania.)

#3:  Autor: KaileSkąd: Gdańsk WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Musialam zalozyc nowe konto, na stare zapomnialam i hasla i maila Jestem rozwalony Dopisalam sie.

#4:  Autor: NolimonSkąd: Dalekie Południe/Grybów/Kraków WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Mamy już 17 TFowców wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Jestem za Sirielle i Mona, dzięki za zdjęcia Uśmiech

Wysłałem już zaproszenia do Adama Kleina i Tami Swartz mam pomysł!!!

#5:  Autor: OparSkąd: Opole WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Adam już zaakceptował Z przymrużeniem oka
Ja wysłałem do Marieke z Anois Z przymrużeniem oka
I też podeślę jakieś fotki dziś Z przymrużeniem oka

#6:  Autor: NolimonSkąd: Dalekie Południe/Grybów/Kraków WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Mamy w tej chwili 41 osób, jest i Tami, i Adam, i Marieke Uśmiech Nadsyłane są zdjęcia Uśmiech

Może ktoś zna imiona i nazwiska naszych wspaniałych Czechów? Uśmiech

EDIT: Trochę pogłówkowałem mam pomysł!!! i przypomniałem sobie tytuł ich sztuki z TFu... "Pad Gondolinu"! Śmiech Jestem za Tym sposobem dotarłem do ich strony... na facebooku Jestem rozwalony Już ich zapraszam Love

#7:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Nawet gdzieś tam mam konto na Facebooku, ale zapomniałem i hasła, i loginu, a nowego chyba na razie nie chce mi się zakładać. Wystarczy mi, to forum do kontaktów w sprawie Tolk Folkowej.

#8:  Autor: NolimonSkąd: Dalekie Południe/Grybów/Kraków WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Mimo wszystko cieszę się, MLu, że dołączyłeś Zdziwienie

Informuję, że jest dla admina dostępna opcja "Wyślij wiadomość do wszystkich członków grupy"; jeśli zajdzie potrzeba przekazania czegoś ważnego przed TFem dla wszystkich, mogę to zrobić w imieniu forum, póki nie będzie propozycji co do nowych adminów Uśmiech Teoretycznie adminów w grupie może być nieskończenie wiele Z przymrużeniem oka Dobrze byłoby, aby był to ktoś związany blisko z TFami i dobrze poinformowany Uśmiech Funkcja "napisz do wszystkich" może być przydatna, bo przecież nie każdy zagląda na fora ze stałą częstotliwością, z przeróżnych względów. Pewnie niektórzy na społecznościówki, typu fb, zaglądają się częściej. Dodatkowo, nie jestem pewien, ale takie powiadomienie o przyjściu wiadomości dotrze też na maila każdej osoby (o ile sobie nie wyłączyła powiadomień).

Jednym zdaniem: grupa na facebooku może ułatwić komunikację i poznawanie się.
Nie chodzi tu o zastąpienie forum pod żadnym względem Nie Nie

Strona 1 z 2