Jaką książkę zabralibyście ze sobą na bezludną wyspę?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Ankiety
Jaką książkę mistrza zabrałbyś ze sobą na bezludną wyspę?
Hobbit
6%
 6%  [ 15 ]
Władca Pierścieni
47%
 47%  [ 116 ]
Łazikanty :)
0%
 0%  [ 2 ]
Niedokończone opowieści
3%
 3%  [ 8 ]
Listy
2%
 2%  [ 6 ]
Silmarillion
39%
 39%  [ 96 ]
Oddano głosów : 243

#1: Jaką książkę zabralibyście ze sobą na bezludną wyspę? Autor: Elurin WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Pytanie brzmi: jaką książkę Mistrza zabralibyście ze sobą na bezludną wyspę Z przymrużeniem oka ? Ja wybrałem nieśmiertelne... Łazikanty Super śmiech ! (A tak na serio to oczywiście WP) I pamiętajcie: Jedna by wszystkimi rządzić, jedna by wszystkie odnaleźć...

#2:  Autor: AdiemusSkąd: Krakuff WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
A ja bym zabral "Niedokonczone Opowiesci" i w wolnym czasie je dokonczyl. Po odnalezieniu przez cywilizacje (po jakichs 28 latach, jak Robison) probowalbym to wydac, i wtedy okazaloby sie, ze ktos juz to dawno zrobil, i to w bardziej komfortowych niz moje warunkach Uśmiech Saurona ;D

#3:  Autor: CirdanSkąd: Szara Przystań WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Co tak mało tych książek ?
Nie ma ani Sapkowskiego, ani le Guin, ani Prusa...
Uśmiech Z przymrużeniem oka Język

A na serio - "Kowal z Podlesia Większego"
krótka to bym wyrył na blaszkę na tej wyspie
Albo "Encyklopedię Śródziemia", to bym po powrocie zniszczył Callindara na quizach...

#4:  Autor: elfblondynaSkąd: Valinor zawód:Władczyni Mordoru WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
ja bym wybrała nie będąc orginalną Władcę Pierścieni. Ze względu na rozmary Elfik i to, że jest pierwsząksiążką tolkiena jaką przeczytałam. A jakbym miała wybrać dwie to by doszedł Łazikanty, bo to jest wspaniała książka, którą uwielbiam Książka A trzecią byłby Silmarilion...

#5:  Autor: BelegSkąd: Doriath WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Silmarillion dałby mi dużą dawkę strawy duchowej. Książka Myślę że z czasem wszystkie zwierzęta i roślinki na wyspie zostałyby odpowiednio nazwane, przez co nie czułbym się samotnie. Kiedy książka wskutek częstego używania rozpadłaby się, poszedłbym kąpać się z rekinami. Jestem przeciw

#6:  Autor: SamwiseSkąd: Kraków WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ja wybrał bym WP, ale najlepiej to zabrał bym wszystkie wyżej wymienione. Najlepiej to zabrać laptopa, baterie słoneczne i komórkę, żeby mieć kontakt z Forum Elfik i z wami Super śmiech Bo, co to za życie bez Forum i dyskusji na temat...

#7: Czy ja wiem... Autor: kyona WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ja zabralabym Sila i WP . J ak by mi sie nudzilo to bym czytala WP
a jak mi bedzie samotno to Sila.

#8:  Autor: nairaelSkąd: z Kijowa WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Jesli wybierac z tworczosci Tolkiena to stanowczo wybieram Silmarillion. Bo daje najwiecej do przemyslenia i nigdy sie nie znudzi, bo jest jednak napisany innym jezykiem niz LotR, Hobbit, Niedokonczone Op.(wstyd sie przyznac ale listy nie czytalam bo nie mam gdzie je moge pozyczyc:o(...)
Ciagle jak otwieram Silmarilliom odnajduje cos nowego...

Nai

Strona 1 z 11