Trójmiasto
Idź do strony 1, 2, 3 ... 31, 32, 33  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Spotkania na żywo, konwenty, konferencje

#1: Trójmiasto Autor: TavarunyaSkąd: The Universe WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Kraków, Bydgoszcz, Warszawa i Katowice mają swoje spotkania a Trójmiasto nie. A przecież trochę nas chyba znad morza na forum siedzi Uśmiech
Co wy na to, żeby się jakoś umówić i spróbować regularnych spotkań nadmorskiego ludu? Najlepiej oczywiście w jakiś weekend.

#2:  Autor: KaileSkąd: Gdańsk WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
O tak, cos by sie przydalo bo trojmiejski fandom wydaje sie byc martwy. Probowalam troche przebadac sytuacje na Pomorzu na Elendilich i tam jedyny aktywny czlowiek to chyba niejaki Thoron-thalion, inni albo nieaktywni, albo nie podali miejsca zamieszkania. A tutaj tez ludzi z Pomoza mozna by chyba policzyc na palcach jednej reki Mam coś dla ciebie , przynajmniej tych aktywnych i zadeklarowanych w profilu. Chorazy5 jest chyba z Gdanska, z tych nowszych co zauwazylam.
Z tego co wiem to druzyna Boromira miala swoj trojmiejski 'oddzial', ale to bylo relatywnie dawno? Ja na kazde takie spotkanie na pewno przyjde, ale do 5 pazdziernika jestem w Niemczech. Z przymrużeniem oka

#3:  Autor: TavarunyaSkąd: The Universe WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Byłyśmy na dwóch bodajże spotkaniach organizowanych przez elendilich, ale potem jakoś przestały się odbywać. Wydaje mi się, ze czas najwyższy tradycję spotkań odnowić. Proponuję, żebyś, jeśli chcesz, podała też informację o propozycji spotkania na LNDL, bo ani ja ani Pani Elbereth nie mamy tam kont Elfik Zobaczymy co z tego wyniknie. Akurat zrobiła się ładna pogoda, może się utrzyma przez jakiś czas Uśmiech. Można by iść nad morze Love

#4:  Autor: KaileSkąd: Gdańsk WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Tam jest temat o zjazdach w Trojmiescie i jest chyba tak od roku martwy Uśmiech Ja niestety tak jak pisalam, moge dopiero w pazdzierniku. A nad morzem jest ladnie o kazdej porze roku Język
Odswieze ten temat na LNDL i zobaczymy. Uśmiech

#5:  Autor: ElberethSkąd: Hamburg WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
W październiku może też być jeszcze ładnie Uśmiech Można by zaproponować wstępną datę na 11tego na przykład, może i na tym forum ktoś się jeszcze skusi? ^^

#6:  Autor: KaileSkąd: Gdańsk WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Mi pasuje kazdy dzien wlasciwie. I tak sie tylko obijam na ostatnim roku 'pracujac' nad praca magisterska Super śmiech

#7:  Autor: ElberethSkąd: Hamburg WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Mi niestety pasują tylko niedziele, albo godziny od 17tej wzwyż, taka praca^^

#8:  Autor: HalcatraSkąd: Bydgoszcz okolice WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Zdaje się, że Ivellios i jego kompania też coś wspólnego z Trójmiastem mają, tak gdybym coś mogła wtrącić. Z przymrużeniem oka

Strona 1 z 33