Konwent Fornost
Idź do strony 1, 2, 3  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Spotkania na żywo, konwenty, konferencje

#1: Konwent Fornost Autor: Mithrandir_RotNSkąd: Valinor WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Witam wszystkich.

W imieniu Stowarzyszenia Miłośników Literatury Fantasy Rangers of the North (czyli popularnie RotN) chciałem wszystkich zaprosić na LARPowy konwent tolkienistyczny pod Nowym Sączem. Pełną informację znajdziecie na stronie imprezy :

Fornost "Próba Ognia" 20-26 lipca
www.fornost.com.pl

Tutaj i teraz podam kilka faktów:

Fornost trwa cały tydzień
3 LARPy
3 gry terenowe
nocna gra typu capture the flag
Gra Główna (dwudniowa, z bezpieczną bronią, w terenie)
codzienne ogniska
konkursy (łuczniczy, tolkienistyczny, kalambury)
niespodzianki

Możecie też zapoznać się z pełnym programem

Impreza organizowana jest po raz drugi - i trzeba powiedzieć, że poprzednia edycja wszystkim się strasznie podobała Z przymrużeniem oka

Fornost organizowany jest przez RotN (tak, już o tym pisałem Język), czyli ekipę, która od 6 TolkFolku organizuje tam LARPy - mamy więc spore doświadczenie w tym temacie!

To na razie wszytko Uśmiech Będziemy jeszcze informować o postępach i o tym, co się dzieje w temacie Fornostu. Program już wisi, galeria i relacja z zeszłorocznej imprezy już jest, a do tego wczoraj uruchomiliśmy blog poświęcony przygotowaniom. Zapraszamy wszystkich chętnych w Lipcu do Nowego Sącza a już dzisiaj na naszą stronę!

Aha - dla osób niezorientowanych - zespół RotN związany jest od wielu, wielu lat ze stroną Władca Pierścieni RPG. Zespół będzie w czasie Fornostu obchodził uroczyście 10-cio lecie istnienia oraz inauguracje działania jako stowarzyszenie.

#2:  Autor: SirielleSkąd: Himring / Midgard WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Pojawił się wstępny program konwentu, zapraszam na stronę Fornostu Uśmiech

#3:  Autor: Mithrandir_RotNSkąd: Valinor WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Pragnę poinformować, że rozpoczeliśmy przyjmowanie zgłoszeń do dwudniowej gry głównej będącej punktem kulminacyjnym konwentu. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim opisem realiów, w jakich odbywa się gra oraz do zgłaszania swoich postaci zgodnie z podanymi zasadami

#4:  Autor: Mithrandir_RotNSkąd: Valinor WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Na stronie Fornostu można już znaleźć pierwsze informacje o punktach programu. Co prawda program jest dostępny już od jakiegoś czasu, jednak dopiero od niedawna można zapoznać się z tzw. "zajawkami" poszczególnych punktów programu. Aby to zrobić, na stronie programu wystarczy kliknąć w nazwę wybranej pozycji. A jest z czego wybierać Z przymrużeniem oka

Zapraszamy do lektury Z przymrużeniem oka

A już za półtora miesiąca - fornostowa pięćdziesięciodniówka Jestem rozwalony Elfik - ale o tym kiedy indziej i gdzie indziej (ale możecie być pewni, że pięćdziesięciodniówka będzie w grodzie Kraka Z przymrużeniem oka)

#5:  Autor: Mithrandir_RotNSkąd: Valinor WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Na stronie pojawiła się jakiś czas temu mechanika oraz zasady tworzenia postaci do gry głównej "Próba Ognia".

Dodatkowo chciałem przypomnieć, że 20 czerwca mija termin zniżki za przedpłaty przy akredytacji.

#6:  Autor: Turin TurambarSkąd: Nowy Sącz WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Fornostowe odliczanie!

Ostatni wojownicy ostrzą broń, niewiasty szyją wytworne suknie, a organizacja wyciska z siebie siódme poty, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Jest to z pewnością ostatnia informacja o Fornoście, ponieważ już od piątku teren konwentu będzie przygotowywany do ciepłego przyjęcia licznych uczestników.

Na stronie www.fornost.com.pl pojawiły się kolejne informacje na temat dojazdu, a na forum www.forum.rotn.pl rozgorzała dyskusja na temat wspólnych podróży do Żegiestowa. Jeśli wybierasz się po raz pierwszy na Fornost - polecam dołączenie się do grupy jadącej z Twoich okolic. Zdecydowanie pomaga to w aklimatyzacji w nowej grupie. Warto też obejrzeć zakładkę sponsorzy na naszej stronie. Jak widać, na ilość nagród po prostu nie będzie dało się narzekać. Osoby niepewne zaś zachęcam do pisania maili pod adres rotn@wladca.pl , gdzie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania dotyczące naszego konwentu.

Piszę więc po raz ostatni słowa: "Zapraszamy na Fornost!" I liczę, że zobaczę się z Wami w Żegiestowie.

#7:  Autor: SirielleSkąd: Himring / Midgard WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Kilka wspomnień z Fornostu 2009 wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Link

#8:  Autor: NifrodelSkąd: Ossiriand WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Fajne, uśmiałam się Super śmiech Zwłaszcza "jesteś elfem, nie umierasz od czegoś, co brzydko pachnie" Jestem rozwalony

Strona 1 z 3