Oryginalne, mało znane ilustracje fanowskie
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, ... 28, 29, 30  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Twórczość fanowska

#9:  Autor: MirielSkąd: Vinyamar WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
To chyba będzie mało znana ilustracja (ja jej wcześniej nie znałam Pserwa ). To "The Elven Queen of Golden Wood" ilustratorki Kinuko Y. Craft. Dla mnie to Galadriela, nie widzę innej możliwości Uśmiech

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Styl malarstwa prerafaelicki, ale ze strony Kinuko wynika, że potrafi ona malować w każdym chyba stylu.
Strona główna: http://www.kycraft.com/index.html
Galeria: http://www.kycraft.com/art_gallery0.html
Nic innego tolkienowskiego jej nie znalazłam, ale zastanawiałam się jeszcze nad tą ilustracją:

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.

#10:  Autor: Greenleaf WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Miriel Mirima napisał(a) (zobacz wpis):

Nic innego tolkienowskiego jej nie znalazłam, ale zastanawiałam się jeszcze nad tą ilustracją:

To chyba pierwsze spotkanie Berena i Luthien Uśmiech

#11:  Autor: AlqualaureSkąd: Albion WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
A pies skąd? Pserwa

Ale ilustracje piękne, uwielbiam ten styl Love

#12:  Autor: SirielleSkąd: Himring / Midgard WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
E tam, to Amras się zabłąkał w pobliże zamiast Celegorma, a Huan tak jakoś za nim pobiegł Z przymrużeniem oka Ewentualnie "Aredhela polowała z synami Fëanora" - pasuje do Białej Pani Noldorów.

#13:  Autor: NinquelenSkąd: P3X774 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
A poza tym kto powiedział, ze Luthien nie miała domowego zwierzątka Z przymrużeniem oka
Mnie się podoba pierwsza praca, jest taka... właśnie prerafaelicka i renesansowa Z przymrużeniem oka

#14:  Autor: Kirdan Angbandu WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
To nie musi być pierwsze spotkanie, ale to, kiedy Beren postanowił zostawić Lucię bezpiecznie w Doriacie, a ona dosiadła Huana i pogoniła za nim Pserwa Wyjaśnia się w ten sposób zagadka psa Język

#15:  Autor: SirielleSkąd: Himring / Midgard WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Tylko, że ten piesek jakoś nie bardzo się nadaje do jazdy "konnej" Z przymrużeniem oka Ja jednak stawiam na Aredhelę, o ile to w ogóle jest nawiązanie do Silmarillionu.

#16:  Autor: Kirdan Angbandu WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Sirielle napisał(a) (zobacz wpis):
Tylko, że ten piesek jakoś nie bardzo się nadaje do jazdy "konnej" Z przymrużeniem oka

Czepiasz się "strzegółów" Język

Nawiązaniem chyba nie jest - Miriel przecież napisała, że "nic innego tolkienowskiego nie znalazła". To tak dla nas, żebyśmy mogli sobie obrazki pooglądać Pserwa

Strona 2 z 30