Film Silmarillion
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Film

#105:  Autor: TallisKeetonSkąd: Oleśnica WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
To offtop zrobiłam dlatego, że wiele poprzednich wpisów stwierdza, jak bardzo nie chcą widzieć Jacksona mieszającego w kotle opowieści Silmarilionu Uśmiech No wiec dlatego wlasnie jedyną rzeczą, jaką mógłby zrobić sprawnie przy pomocy ekipy GoTa jest DH bo imo DH to jest praktycznie gotowy scenariusz na zwięzły, że tak powiem "mięsisty" - ale poważny i dorosły - film. Oczywiście przez dorosły nie mam na myśli obdarowania uniwersum Tolkiena przybytkami typu Mole's Town Śmiech
poz Uśmiech
tal

#106:  Autor: KaileSkąd: Gdańsk WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Dzieci Hurina w wykonaniu ekipy GoT by nie wychodzily z lozka. Nie chce tego ogladac Uśmiech Koniec offtopu ode mnie Uśmiech

#107:  Autor: SędziwojkaSkąd: Smoków, Lutetia & Al-Ándalus WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Pomijając skandaliczną nierówność poszczególnych odcinków w ramach sezonów (i samych sezonów), ekipa od GoT dobrze się sprawdza przy tego typu serii.
Jednak trudno mi sobie wyobrazić wszelkie okołoSilmarillionowe seriale/filmy w krwistej, barwnej i erotycznej otoczce, jaką widzimy w GoT, Rzymie, Tudorach i Borgiach etc.
To musiałby być bardziej stonowany i wysublimowany serial.
Nie wiem, do której kategorii zaliczają się Wikingowie (nie oglądałam), ale jeśli ta ekipa potrafi zrobić coś mniej soczystego niż Rodzina Borgiów, to czemu nie brać jej pod uwagę przy ewentualnej ekranizacji Silma. Z przymrużeniem oka

#108:  Autor: SirielleSkąd: Himring / Midgard WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
The Silmarillion: Under Oath nadchodzi! Z przymrużeniem oka

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

http://enanoakd.deviantart.com/art/The-Silmarillion-Movie-Poster-433473 523

(Fotomanipulacja ze zdjęć cosplayerów.)

#109:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Chyba bym się przestraszył widząc ten plakat. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

#110:  Autor: SirielleSkąd: Himring / Midgard WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Trochę tak, ale i tak bym poszła do kina Pserwa

#111:  Autor: SędziwojkaSkąd: Smoków, Lutetia & Al-Ándalus WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Te okropne twarze i uszy... Jestem rozwalony Najgorzej wyglądają rudzi bliźniacy.
To byłby Lolfmarillion. Z przymrużeniem oka
Chyba wolałabym do kina nie iść, po co nabywać traumę? Jestem rozwalony
Za to na plus Hagia Sophia jako Valinor, pasuje.

#112:  Autor: SirielleSkąd: Himring / Midgard WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Lolfmarillion, ómarłam Pserwa Jestem rozwalony wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Jestem za

Haga Sophia jako Aman, proszę bardzo (było chyba w ulubionych fanartach?) - Tuna Formenosta:

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

http://www.deviantart.com/art/Tuna-85458752

Autor manipulacji używa prac innych, nie wiem czy za ich wiedzą. Chyba nie, skoro wbrew zasadom nie podaje informacji o pozwoleniu/pochodzeniu składowych manipulacji, jak choćby o pracy Formenosta.

Strona 14 z 15