Gaia My Love - muzyka, skomponowana przez Elbereth
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Muzyka

#9:  Autor: Marille UndómielSkąd: Warszawa, a trochę z gór i lasów WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Adiemus napisał(a) (zobacz wpis):

Płyta od prawie 5 godzin jedzie na okrągło -słucham w kółko ...

Czytając wyżej przytoczony post oraz insze nie przytoczone, czuję jak olbrzymi robal zazdrości mnie zżera, że wysłuchać choć raz nie mogę... Smutek
Nie dosyć, że nie znam Elbereth Jestem przeciw , to jeszcze nie wiem do kogo zanosić suplikę, żeby dał odsłuchać.
Tylko pozazdrościć reszcie szczęśliwców. Skrzywienie

A przyznam się bez bicia, że niezły ze mnie smok na muzykę Smoczek

#10:  Autor: TavarunyaSkąd: The Universe WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Wystarczy naprawdę wysłać PW z adresem do twórczyni i czekać na płytę Z przymrużeniem oka Zapewniam, że się nie obrazi (a wręcz przeciwnie).

#11:  Autor: AdiemusSkąd: Krakuff WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
A dopóki płytka w całości nie wpadnie w łapki, można posłuchać fragmentu tutaj: http://www.victorel.pl/product_info.php?products_id=115

#12:  Autor: GokuSkąd: Kame House WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
hej, toć Jestem rozwalony to podstawowy link i dopiero teraz się pojawia? Uśmiech Thx Adi Piwko

#13:  Autor: AdiemusSkąd: Krakuff WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Byłby wcześniej, bo już w piątek pojawił się w trakcie pogaduszek w Gospodzie -ale przygotowania do imprezy (i ogólna skreloza Jestem rozwalony )... no i wyleciało ze łba. Dopiero posty Marille i Elindil przypomniały mi, że trzeba nagonić Elbereth klientów Pserwa
Jak zabraknie płytek autorskich do wysyłania, to za te 2 dychy można kupić u producenta. A jak i tam zabraknie, to zripujemy Jestem rozwalony

#14:  Autor: Marille UndómielSkąd: Warszawa, a trochę z gór i lasów WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Och, dzięki Adiemusie za linka. Z przymrużeniem oka

Oczywiście odsłuchałam i bardzo mi się ta ociupinka podoba. Jestem za
Fantastyczne klimaty się zapowiadają.
Jednak będę się ubiegać o tę płytkę w całości.

Ech Ci tolkieniści (czytaj autorka muzyki), czego to oni nie potrafią zrobić Love chwała wam, chylę czoła, dzięki

#15:  Autor: SirielleSkąd: Himring / Midgard WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
A nie lepiej, by każdy chętny taką płytę kupił i wspomógł artystę? Skoro jest taka możliwość.

#16:  Autor: AdiemusSkąd: Krakuff WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Wszystko zależy od tego, jaką umowę Elbe podpisała z wydawcą. Jeżeli ma procent od sprzedanych kopii, to popieram Sirielle i ludziska, klikać w sznurek i wrzucać do koszyka Język
A jeżeli jednorazowa kasa za odstąpienie praw autorskich, to już jej wsio rybka, bo i tak nic na konto nie wpadnie.

Strona 2 z 10