Gaia My Love - muzyka, skomponowana przez Elbereth
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Muzyka

#57:  Autor: ElberethSkąd: Hamburg WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Elindil, Ty małe noldorskie, ja Cię... Złośliwy uśmiech za ten wpis Język

A poważnie - Sirielle, jedyne nagranie nas śpiewających w quenyi to nagranie z zeszłorocznego Zahconu. Ale jakość jest tak fatalna, a my tak fałszujemy, że nigdzie tego nie upubliczniałyśmy nie licząc ew. maili. Z tolkienowskich rzeczy mam Aldunaire i Drogi do Valinoru, które śpiewałam na Tolk Folku 2008, przetłumaczoną przez Elindil na Quenyę piosenkę z "Buffy - Postrach Wampirów no ale to jużnie moja muzyka więc nagranie i tak oficjalne w grę nie wchodzi), jeden inny utwór do tekstu Elindil, oraz sindarińskie Elbereth Gilthoniel, które to dwa istnieją na razie tylko w nutach tylko w nutach. Więc to dłuuuugo potrwa zanim cokolwiek z tego się pojawi...^^

#58:  Autor: TavarunyaSkąd: The Universe WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
A tak bardziej poważnie - kiedy tylko uporam się z różnymi V erowymi sprawami, będę produkować kolejne teksty w quenyi. Myślałam o jednym na temat Ogrodów Taniquetilu. Jeśli ktoś z Was miałby jakiś pomysł, albo wiersz o tematyce amańskiej, który pozwoliłby wykorzystać, to zgłaszajcie się do nas Uśmiech.
Jeśli chcemy stworzyć coś, co by Was przenosiło do Amanu, najpierw musimy go dostatecznie dużo zgromadzić w sobie Z przymrużeniem oka.

#59:  Autor: AdiemusSkąd: Krakuff WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Elbereth napisał(a) (zobacz wpis):
Z tolkienowskich rzeczy mam Aldunaire i Drogi do Valinoru, które śpiewałam na Tolk Folku 2008, przetłumaczoną przez Elindil na Quenyę piosenkę z "Buffy - Postrach Wampirów no ale to jużnie moja muzyka więc nagranie i tak oficjalne w grę nie wchodzi), jeden inny utwór do tekstu Elindil, oraz sindarińskie Elbereth Gilthoniel
I "snow white", które mi kiedyś nieopatrznie przysłałaś Z przymrużeniem oka
upublicznić?

#60:  Autor: ElberethSkąd: Hamburg WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Cytat:
"snow white", które mi kiedyś nieopatrznie przysłałaś Z przymrużeniem oka
upublicznić?

Z ostrzeżeniem przymrużenia uszu Z przymrużeniem oka Proszę bardzo Jestem za
Lepsze wykonanie będzie jak Basia Karlik wyćwiczy, idzie jej to stanowczo lepiej Elfik

#61:  Autor: MirielSkąd: Vinyamar WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ja właśnie mam "Snow-white" i drugą piękną piosenkę o opuszczaniu Śródziemia (?) Coś pięknego Uśmiech Ale to mało. Chcę więcej! Super śmiech

#62:  Autor: NeroSkąd: Trzciel/Poznań WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Cytat:

Ja właśnie mam "Snow-white" i drugą piękną piosenkę o opuszczaniu Śródziemia (?)

Głód wzrasta... Ktoś upubliczni? Jestem rozwalony

#63:  Autor: ElberethSkąd: Hamburg WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
-.-"""
Adi... wpuścisz linki do Snow White i Blessed Realms? ^^

Ech, Wy... oops, zawstydzenie oops, zawstydzenie oops, zawstydzenie lepiej się schowam, mnie tu wcale nie ma

Kochani jesteście ^^

#64:  Autor: AdiemusSkąd: Krakuff WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
proszę bardzo, Nagrania Elbereth zip, 4,4MB: http://www.megaupload.com/?d=QZ0X4GP6
miłego słuchania wszystkim Spox

Strona 8 z 10