Radosna twórczość "nietolkienowska" - obrazy
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Pod Rozbrykanym Kucykiem

#1: Radosna twórczość "nietolkienowska" - obrazy Autor: SędziwojkaSkąd: Smoków, Lutetia & Al-Ándalus WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Zgodnie z wątkiem poruszanym w innym temacie ( GAF) zakładam nowy oddzielny temat, poświęcony wszystkim naszym obrazom/grafikom artystycznym o treści nie związanej z Tolkienem. Ot, pełna licentia artistica dozwolona, z jednym zastrzeżeniem, prace powinny być ukończone. Uśmiech

Ostatnio zmieniony przez Sędziwojka dnia 01-05-2008 18:12, w całości zmieniany 2 razy

#2:  Autor: CelebríanSkąd: Lothlorien (Edinburgh) WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Rozpoczynając temat Śmiech prezentuję wilka Uśmiech wykonanego akwarelami.

#3:  Autor: SirielleSkąd: Himring / Midgard WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Brawo za odwagę z rozpoczęciem tematu i pierwszą pracę Śmiech

Sędziwojka, A tak myślałam, jaką tu nazwę dać dla tematu, by było wiadomo, że to o 2D chodzi, a nie o figurki przestrzenne, ale na szczęście mnie ubiegłaś. Mimo to warto coś dodać w temacie - może (obrazy) albo (rysunki)?
Aha, grafika 3D jeśli ktoś taką tworzy też powinna tutaj się pojawić.

Celebrían, wilk fajny, ale ma dziwne spojrzenie.

#4:  Autor: AdiemusSkąd: Krakuff WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
suplikuję o uzupełnienie nazwy topiku o pojęcie "- grafiki" (lub cuś w tym guście). Przyznam, że trzasnąłem w linka z nadzieją trafienia na jakieś nieśródziemne poezyje Język (mój link do skasowania, po uwzględnieniu supliki Z przymrużeniem oka )

#5:  Autor: SirielleSkąd: Himring / Midgard WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
O to też mi chodzi, ale grafiki nie są słowem neutralnym, Ninquelen by to lepiej wyjaśniła. Dlatego proponowałam obrazy.

#6:  Autor: SędziwojkaSkąd: Smoków, Lutetia & Al-Ándalus WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Suplika uwzględniona. Z przymrużeniem oka Zdecydowałam się na słówko obrazy, jest nieco szersze pojęciowo. Gwoli uściślenia tematu, uznajmy, iż obrazy - oznaczają zarówno malowane tradycyjnie płótna, kartki papieru czy cokolwiek, jak i grafiki komputerowe (2D i 3D) bądź tradycyjne (akwaforta, linoryt itp.) oraz rysunki.

Celebrian, bardzo ładny wilk! Jestem za Świetnie oddałaś kolorystykę obrazu oraz fakturę sierści wilka. Natomiast wydaje mi się, że powinien on mieć nieco mniej skośne oczy i ciutkę bardziej zaokrąglone, może stąd bierze się wrażenie dziwnego wzroku. Uśmiech

#7:  Autor: NinquelenSkąd: P3X774 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Hm, coś by tu wypadało pokazać... <przegląda galerię>
Early age
Twilight's mystery
Magic waters of memories
East - colourful dream
Field of snowflowers
Why should we go to Turkey
Nyo, może być Z przymrużeniem oka

#8:  Autor: SirielleSkąd: Himring / Midgard WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
No i super nazwa Jestem za Tylko gwoli ścisłości mamy też malarstwo i rysunek cyfrowe, bo to w żadnym wypadku nie jest to stricte grafika Z przymrużeniem oka
Chociaż w takiej właśnie przegródce ląduje na polskim digarcie... bo ponoć pojawiają się zażalenia, jak się załaduje inaczej O_o

To ode mnie Ogień i Lód:

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

=> zbliżenie i całość.

Strona 1 z 8