Wieżowe Wzgórza
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Linki

#9:  Autor: ForneithelSkąd: Stryszawa/Kraków WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Już wszystko wyjaśniam Uśmiech
1. Zacznę od Księgi Gości. Obecnie otwierana jest w tym samym oknie co strona, ale na razie jeszcze każde kliknięcie na banner strony (i logo) doprowadzi do otwarcia strony w nowym oknie. Niestety, pełnej spójności z resztą witryny (chodzi tutaj o menu) jest niemożliwe ze względu na to, że Księgę Gości obsługuje inna domena.
2. Okienko pop-up. Wiem, że przy otwieraniu map nie pojawiają się żadne suwaki, ale takie to pop-up już jest, że tego nie ma. Obecnie zastanawiam się, czyby właśnie w przypadku map nie powrócić do "zwykłego" sposobu otwierania okna.
3. Forum i Czat zlikwidowałam ze względu na to, że nikt ich nie odwiedzał (na Czat nikt nigdy nie wszedł, a Forum padło już podczas wakacji Ratujcie bo go pobiję ). Przed chwilą dokonałam odpowiednich zmian na stronie głównej. A owa stronka z Wrotami Morii istnieje tylko dlatego, że potrzebuję dodatkowego serwera Super śmiech

Wszystkie zmiany, o których napisałam wyżej a których jeszcze nie zrealizowałam, poczynione zostaną w przeciągu gdzieś ok. 2 dni. Proszę o troszkę cierpliwości chwała wam, chylę czoła, dzięki

#10:  Autor: ForneithelSkąd: Stryszawa/Kraków WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Tak jak obiecywałam, przerobiłam lekko Księgę i poprawiłam sposób otwierania map. Teraz już powinno być wszystko dobrze, ale jeśli macie jeszcze jakieś uwagi - PISZCIE!

Pewnie i tak już niedługo znów będziecie mieli co oceniać, ponieważ niebawem powinny się ukazać na stronie kolejne artykuły Z przymrużeniem oka

EDIT: Stosując się do rad Meldagora dokonałam dalszych poprawek w Księdze Gości. Teraz powinna zadowolić nawet najbardziej wybrednych użytkowników Z przymrużeniem oka Tymczasem czekam na oceny Proooszę prooooooszę

#11:  Autor: ForneithelSkąd: Stryszawa/Kraków WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Powiadamiam o kolejnej nowości: w Galerii zamieściłam galerie zdjęć z 3 filmów animowanych: Hobbita z 1977 r., Władcy Pierścieni z 1978 r. i Powrotu Króla z 1980 r. Słyszałam, że był jeszcze fiński miniserial Hobbit z 1993 r., ale nigdzie nie znalazłam chociaż paru screenów Nie Nie
Więc mam do Was prośbę: jeśli macie gdzieś zdjęcia z tej właśnie wersji Hobbita i jakieś artykuły na temat wyżej wymienionych filmów, jeśli możecie, napiszcie mi o tym. Bardzo się to przyda na stronę chwała wam, chylę czoła, dzięki Proooszę prooooooszę

#12:  Autor: Marille UndómielSkąd: Warszawa, a trochę z gór i lasów WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Moje gratulacje Jestem za Naprawdę niezła stronka.
Zajrzałam tam po raz pierwszy (myślę jednak, że nie ostatni Elfik ). I podobało mi się, choć nie ze wszystkim się zdążyłam zapoznać.
W każdym razie już skorzystałam z pobieralni. Wielkie dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki
Życzę dalszej wytrwałości i mnóstwa nowych pomysłów!!!!
Jedno drobniutkie "ale". Zdjęcia mogłyby być w wiekszym formacie. Byłyby czytelniejsze.
Tak poza tym super, tak trzymajcie dalej Spox

#13:  Autor: MeldagorSkąd: Warszawa Ursynów WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Podpisuje się pod "ale" Jestem rozwalony Marille. Poza tym niektórzy (czt. Meldagor) lubią wykorzystywać zdjęcia do produkcji komiksów i lubią, kiedy te zdjęcia są duże i wyraźne. Jestem rozwalony

Księga gości jest teraz świetna. Jestem za

Acha, jeszcze parę błędów technicznych:
- w galerii "Drużyna Pierścienia" nie otwiera się obrazek z Wielką Rzeką.
- w galerii "Powrót Króla" po kliknięciu na Arwenę (obrazek na samym dle) twiera się Frodo.
- część z filmów została już pousuwana z youtube'a i maxiora. Należałoby przejrzeć wszystkie linki do filmów na stronie (trochę tego jest Jestem rozwalony ) i pousuwać niedziałająca. Dużo roboty, ale IMHO bardzo potrzebnej. Przykłady: dwa filmiki z Piratami z Karaibów, Gollum Rap, Borsuki w LOTR itd.

Drugie acha:
galeria z filmów animowanych genialna! Super śmiech Pserwa Jestem rozwalony Śmiech 2 Nie łapie...ehh acha..suuper!!hahaha!!

#14:  Autor: ForneithelSkąd: Stryszawa/Kraków WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Poprawiłam galerię Drużyny Pierścienia i Powrotu Króla (tzn te zdjęcia, które się źle otwierały) i pokasowałam nieistniejące filmiki. Rozumiem, że chodzi Wam o zdjęcia w galeriach filmów, ale na razie niestety nie będę mogła ich wymienić ponieważ nie dysponuję większymi Nie Nie Ale jak je zdobędę to od razu zamieszczę Uśmiech

#15:  Autor: MeldagorSkąd: Warszawa Ursynów WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Jeszcze jeden spory problem techniczny.
W dziale Galeria -> Ilustracje zarówno w podstronie z rysunkami Anke Eissman, 'Kasiopei" i Innych Ilustratorów występuje pewien błąd. Mianowicie: nie widać żadnych miniaturek (patrz załącznik: blad). Nie zmieniałyście przypadkiem nazw folderów? Trochę ciężko ogladać galerie nie wiedząc, który obrazek sie teraz załaduje Jestem rozwalony .
PS: w Operze jest jeszcze gorzej, bo nie widać nawet tych kwadratów z czerwonymi x, tylko czyste zielone tło (patrz załącznik: blad2).

#16:  Autor: ForneithelSkąd: Stryszawa/Kraków WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Rzeczywiście, zmieniłam nazwy folderów, ale to nawet nie chodzi. Po prostu zapomniałam wysłać na serwer część folderów z miniaturkami... Ale już to zrobiłam mam pomysł!!!

Strona 2 z 4