"Hobbit", 21 września 1937
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Hobbit czyli tam i z powrotem

#1: "Hobbit", 21 września 1937 Autor: Lomendil WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Słuchajcie, słuchajcie, słuchajcie! - pomyślał na głos Lómendil - Za trzy tygodnie będzie okrągła rocznica publikacji "Hobbita", a jakoś nikt nigdzie o tym nie wspomina! Niby wszyscy wiedzą, że w tym roku mija 70 lat od publikacji, ale tu chodzi o ten konkretny dzień! Trzeba coś zrobić! Uczcić jakoś ten dzień... Jakieś pomysły? Np. wspólne czytanie "Hobbita" na głos? Konkurs na ciasto z kminkiem? Z przymrużeniem oka Przecież to będzie niezwykły dzień!

#2:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Konkurs Hobbitowy nie byłby zły. Można pomysleć i o innych metodach uczczenia tej wspaniałej ksiązki, bez ktorej nie byłoby WP.
Jeżeli się wyrobie to może coś zamieszczę. Śmiech Trzymajcie kciuki. Śmiech

#3:  Autor: Lomendil WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
M.L. napisał(a) (zobacz wpis):
Jeżeli się wyrobie to może coś zamieszczę. Śmiech Trzymajcie kciuki. Śmiech

Jak rozumiem, konkurs w oparciu o "History of The Hobbit"? Super śmiech Chyba muszę się wziąć za czytanie, cholibka, trudny wybór: Hobbit czy "Indo-European Poetry and Myth"... (O Tomaszu z Akwinu nie wspominając, może poczekać Z przymrużeniem oka)

#4:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Niestety nie konkurs. Przynajmniej nie ja. Więc nie musisz się już rzucać na History of the Hobbit. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Język
Mam cos innego na myśli. Śmiech Coś związanego z Hobbitem z 1960 roku. Śmiech

#5: Re: "Hobbit", 21 września 1937 Autor: MiltenPLSkąd: Morąg/Elbląg/Gliwice WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Lomendil napisał(a) (zobacz wpis):
Np. wspólne czytanie "Hobbita" na głos?
Czytanie w eterze, na falach internetowego radyjka? Hm, M.L. czyta dzieciom... brzmi fajnie Śmiech

#6:  Autor: AdamobSkąd: Szwędam się po Eriadorze. WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Z tego co wiem, miało już się kiedyś odbyć coś podobnego, tyle że na falach Skype z tego co wiem. Może z tej okazji by się udało?? Uśmiech

#7:  Autor: MiltenPLSkąd: Morąg/Elbląg/Gliwice WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Adamob napisał(a) (zobacz wpis):
Z tego co wiem, miało już się kiedyś odbyć coś podobnego, tyle że na falach Skype z tego co wiem. Może z tej okazji by się udało?? Uśmiech
Nie musi być tylko Skype, można nadawać przez Winampa, na Elendilich sam tak nadawałem Z przymrużeniem oka Poza tym Skype na słabszych kompach nie chodzi niestety za dobrze, szczególnie na Wind 98/Me. Jakby ktoś był zainteresowany, a nie chciało mu się szukać na necie, mogę opowiedzieć, co i jak Z przymrużeniem oka

#8:  Autor: Mellorn WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
A więc, jeśli nikt mi w domu kalendarza nie podmienił xP, to już dziś^^ Jak więc 'oblejemy' tę rocznicę? xP

Strona 1 z 5