Płyta Drużyny Trzeźwych Hobbitów
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Muzyka

#9:  Autor: EmmaScytherSkąd: Kwatera Progenitorów WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Eee...

Cześć. Z przymrużeniem oka
O Boże, ile czasu mnie tu nie było. Aaa, urosłam od tamtego czasu jakieś dwadzieścia centymetrów. Iii... i w ogóle. O kurczę. Na Wstąpienie, na wielką Unię Technokratyczną i całe posiedzenie Mrocznych Lordów Jestem rozwalony
Jak mnie dzisiaj mONA tym zaskoczyła, to ona sama nie wiem. Ja, mały, prosty agencik Nowego Światowego Porządku który prawie zapomniał, co to magia, nagle dowiaduje się, że jego słabiutkie (chociaż kiedyś przezeń hołubione) tekściki znajdują po raz kolejny światło dzienne.
Kochać was to za mało, za mało też jest chyba słów w języku polskim, by wyrazić mój zachwyt Cmok
Jejku jej! oops, zawstydzenie Musiałam tyle rzeczy nadrobić, tyle nowości się dowiaduję, po prostu coś niesamowitego. hmmmm...
Technokracja jest z nas wszystkich dumna Spox Spox

#10:  Autor: mONASkąd: Shire WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
No cóż Z przymrużeniem oka Wypada napisać coś, żeby nie było, że nic się nie robi Jestem rozwalony
Co prawda płyta jeszcze nie ma okładki, ale wiem już, jaki będzie nakład i cena płyty Z przymrużeniem oka
Nakład: 500 sztuk (ilość mnie trochę przeraża, gdzie ja to upchnę w norce Język )
Cena: 10 zł Uśmiech

Spis piosenek (kolejność bardzo przypadkowa):
Żale Grimy
Eldalie
Lament Finduilas
Stopy Hobbita
Ballada Rohirrima
Żale Sama
Żale Galadrieli
Pieśń Minstrela
Gondolin zdradzony
O pewnej gospodzie
Ostatnia pieśń Arwen w Lothlorien
Boromir blues
Pieśń Laiquendi
Pieśń Luthien
Samotny elf
Ostatni marsz
Tolk Folk

Chciałabym wysłać płytę do tłoczni najpóźniej w kwietniu - żeby mieć pewność, że na Tolk Folku na 100% będzie. Mam wielką nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

#11:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
mONIa, nie maertw sie tymi 500 egzemplarzami. Śmiech Ja bym sie raczje martwił, czy nie będzie to za mało. Sami z Ele kupimy kilka, jeżeli nie 10, chociażby na prezenty.
Tak więc myślę, ze się dośc szybko rozejdzie, szybciej, niż na ten przykład Aiglosy, złaszcza, ze 10 PLN to na prawdę przyjemna cena. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Trzymam kciuki, żeby wszystko się udalo i na TF płytki były.

#12:  Autor: LindatirionSkąd: Praga (Czechy) WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Cos o DTH: http://www.youtube.com/watch?v=IBQU8Bkx0Og Elfik

#13:  Autor: ElberethSkąd: Hamburg WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Elindil i ja na pewno też będziemy chciały Śmiech
Serdeczne gratulacje dla dałej ekipy, nie mogę sie doczekać, aby to usłyszeć Jestem za

Tym samym przepraszam Adiemusa, że pomimo deklaracji ostatecznie nic mi się nie udało nagrać do Żali Sama oops, zawstydzenie Do hobbickich piosenek valarowie się chyba nie nadają... ^^

#14:  Autor: ladysherlockianSkąd: Nowy Sącz WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Czy płytkę będzie można również zamówić przez internet tak jak Aiglosy czy będzie do kupienia tylko na Tolk-Folku? Bardzo chciałabym ją mieć, a nie wiem czy pojawi się możliwość przybycia na Tolk-Folk...

#15:  Autor: AdiemusSkąd: Krakuff WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Będzie taka możliwość -nie wyobrażam sobie, żeby mONA chciała kisić w domu setkę niesprzedanych kopii Jestem rozwalony (chyba, że wszystko pójdzie Język ).
Na pewno pokaże się w tym topiku (w odpowiednim czasie czyli po tolkfolku) info o sposobie zamawiania i kosztach przesyłki Spox

#16:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Na pewno zorganizuje się jakiś system sprzedazy, żeby osoby, ktore nie będą na TF-ie miały szanse zakupu płytek. najwazniejsze, zęby płytki były, kupujący się znajdą, tak jak i pomoc w sprzedaży. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Strona 2 z 20