IX Tolk Folk - Zdjęcia! Dzielmy sie :)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 20, 21, 22  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Tolk Folk

#169:  Autor: SędziwojkaSkąd: Smoków, Lutetia & Al-Ándalus WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ojej, ale burzę wywołałam! Ratujcie bo go pobiję Miałam na myśli moje najbliższe otoczenie wieeeeeeeeeelgachny uśmiech , a co do ilości TFowiczów w Krakowie to nie wątpię, ze jest ich mnóstwo, zresztą na forum widziałam kilku Krakowiaków (choćby daleko nie szukając Adi! Z przymrużeniem oka )
Cytat:
A co za problem umówić się z kimkolwiek z wyżej pomienionych krakowskich Użyszkodników?
A problem Język, zważywszy na to, ze jestem na forum na razie nieopierzonym ptaszkiem, więc o kompanii TFowiczów krakowskich nawet nie marzyłam! Pserwa
To, że jesteście fajni to nawet mi wątpić nie przyszło! Jestem rozwalony

Sirielle, przekonałaś mnie! Czyli się da. Śmiech
Dziękuję Wam za zachętę, bardzo chętnie wzięłabym udział w spotkaniu krakowskich TFolkowiczów jeżeli takowe się odbędzie. Będę również śledzić wątek wyjazdu grupowego na Tolk Folk. Z przymrużeniem oka

#170:  Autor: RoxanneSkąd: Gród Kraka WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Sędziwojko, na TF przyjedź! Z tego co słyszałam było świetne etc. Ja bym chciała przyjechac na następny i właśnie pracuję nad moimi rodzicami, aby mi pozwolili Z przymrużeniem oka Język

#171:  Autor: AdiemusSkąd: Krakuff WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Sędziwojka, trzask tutaj -prędzej czy później do następnego spotkania dojdzie (się umówimy Język -może jak mrozy zelżeją, bo w taką pogodę starszym panom nie chce się Mam coś dla ciebie z zapiecka ruszać Jestem rozwalony )

#172:  Autor: KristofSkąd: Kraków WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Heh, nie ma to jak refleks, ale - RINGU, jesteś THE ONE i basta. Dzięki za sesję przy drzewach, w rynsztunku, dzięki za fotki z Sophie i dzięki wyższym istotom za faceta z takim talentem w naszym gronie Z przymrużeniem oka
Zdjęcia przypomniały mi coś, z dużą siłą - brakuje mi was, moja dalsza rodzinko Uśmiech Do zobaczenia na kolejnym TFie, gdziekolwiek by był! Uśmiech

#173:  Autor: SirielleSkąd: Himring / Midgard WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Mam nadzieję, że to jest widoczne bez logowania (powinno) - klipy z przedstawienia "Upadek Gondolinu" Falešnégo společenstva (w tym wgrałam na nowo "Siedem Bram" połączone w 1 klip):
http://www.facebook.com/group.php?gid=410335866264&v=app_2392950137

Strona 22 z 22