IX Tolk Folk - Zdjęcia! Dzielmy sie :)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Tolk Folk

#1: IX Tolk Folk - Zdjęcia! Dzielmy sie :) Autor: RinghsilvenSkąd: Irak w Mordorze WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Tak jak pisalam w watku o TFie fajnie byłopby podzielic sie fotkami :) Duzo nas tam było i duzo miało aparaty.
Wrzucanie fotek na forum jest czasochlonne, troszke psuje jakosc zdjec i jednak zapisywanie ich ze strony jest straszne :P
Chyba, ze ktos to lubi, oczywiscie :)

Ja mam prosbe do naszych fotografów o wrzucanie zdjec na darmowe serwery takie jak:
SendSpace
WyslijTo
RapidShare

Przed wysłaniem spakowac zip'em lub rar'em :)
Potem wrzucic link w watku i gotowe. Plik trzyma sie tam ok tygodnia wiec kazdy zdazy sciagnac :)

Z góry dziekuje :))

ps - wiem ze powinnam zaczac, ale nie mialam aparatu :(

edycja - ortograf.

Ostatnio zmieniony przez Ringhsilven dnia 16-07-2007 13:52, w całości zmieniany 1 raz

#2:  Autor: PellamerethielSkąd: Lórien-Kraków WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
http://www.sendspace.com/file/idt1hh
Uwaga, 90 mb moich zdjęć Język Nie ma nic z bitwy, albowiem padła mi bateria, jest za to trochę zdjęć pt. "Jak Cody i Lalaith w zalewie się moczyły" Jestem rozwalony Jestem rozwalony
Miłego ściągania Elfik

#3:  Autor: PůlkaSkąd: Praha (CZ) WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Moje fotky:
www.pulkaweb.net/zip/tolkfolk.zip - 115MB!

Fotky Mony (photos she gave on forum):
www.pulkaweb.net/zip/tf_mona.zip - 4MB

#4:  Autor: HalethaSkąd: Szałasik w warszawskim kącie Brethilu ;) WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Na Sendpace
Cytat:
"Sorry, the free service is at full capacity."

Edit:
Udało się po żmudnych próbach.

Osobiście polecam www.photobucket.com, z którego sama korzystam (oprócz tego słyszałam też o www.imageshack.com) - trzeba zamieszczać zdjęcia tak jak są, a nie w rarach czy zipach, ale są tam na wieki wieków i nie trafiłam jeszcze na sytuację, kiedy strona odmawia współpracy.

A wracając do tematu, oto rezultaty mojego pstrykania:
http://s16.photobucket.com/albums/b20/Edme/Tolk%20Folk%202007/
W celu obejrzenia zdjęć, proszę wybrać widoczne linki do podalbumów ( "ludzie", "trening do bitwy", "rozmaitości", "smok", "białe drzewo", "lista zakupów", "toitoie" - sami się przekonacie, czemu takie nazwy Z przymrużeniem oka ).

Ostatnio zmieniony przez Haletha dnia 18-07-2007 14:14, w całości zmieniany 1 raz

#5:  Autor: OparSkąd: Opole WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Witajcie!
Właśnie wróciłem do domu Elfik
Powiem, że dzięki wam było po prostu SUPER!
Ale nie o tym.
Moje fotki niedługo pojawią się na www.wladca.pl
I tu do was pytanie i zarazem prośba:
Czy te fotki, które już tu opublikowaliście mogę również wrzucić na stronę Strażników? Oczywiście będzie podany autor.
I również jeśli ktoś jeszcze chciałby aby jego fotki znalazły się na wladca.pl to proszę o kontakt via mail, albo PM, każdy, kto zrobił choć jedną fotkę może liczyć na to, że pojawi sie ona u nas!
mój mail to:
opar@pwsz.nysa.pl
Również fotki Adama Kleina(kiedy je tylko wywoła i zeskanuje- 4 całe filmy 36klatek) trafią do naszej galerii!

#6:  Autor: OparSkąd: Opole WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ale nie ma za co! Przyjemność na prawdę po mojej stronie, bo tak pozytywnych ludzi, jak tych dwoje Jankesów to rzadko się spotyka! chwała wam, chylę czoła, dzięki

A fotografowie, proszę piszcie do mnie jeśli tylko chcecie, aby wasze fotki trafiły do naszej galerii.... bo bez wyraźnego polecenia, niestety nic mi z tym zrobić nie wolno Smutek

#7:  Autor: RinghsilvenSkąd: Irak w Mordorze WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Opar, Haletha - mimo wszytsko alepuje o pakowanie w zipy i wysyłanie na serwery, bo sciaganie kilkunastu czy kilkudziesieciu (a w niektorych przypadkach nawet kilkuset!) fotek pojedynczo to malo fajna perspektywa. Do wszelakich galerii dodawanie to juz jak kto woli/lubi :)

Ja prosze u uzycie serwera zeby mozna bylo fotki sciagnac sobie na hdd :)

#8:  Autor: OparSkąd: Opole WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
No okej, ale nie każdy chce ciągnąć całe zipy.
A na wladca.pl jest po prostu galeria, gdzie można sobie fotki pooglądać i jak sie komuś spodobają to ciągnąć konkretne, albo i nie.
Poza tym, zawsze można się do mnie zgłosić, mogę zrobić zipa, i przesłać zainteresowanemu na mail, bądź udostępnić również na stronie.

Strona 1 z 22