Hobbit-komiks
Idź do strony 1, 2  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Hobbit czyli tam i z powrotem

#1: Hobbit-komiks Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Na stronie Ostatniego Przyjaznego Domu http://www.tolkien.cyberdusk.pl/index.php?function=show_all&no=502 ruszył właśnie Hobbit Komiks Projekt, z rysunkami i tekstami Grzegorza Majchera 'Goya'. Na razie opublikowano trzy pierwsze plansze, i wyglądaja smakowicie. Ciekawe jak dalej się projekt dalej się rozwinie. Hobbit, jest jak dla mnie świetnym materiałem na komiks.

Trzymam kciuki za powodzenie. Śmiech Jestem za

#2:  Autor: EnerdonSkąd: Nowogard WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Na stronie Ostatniego Przyjaznego Domu jest już dział o komiksie - http://tolkien.cyberdusk.pl/index.php?hobbit_komiks. Chciałem troszkę poprawić ML'a Uśmiech Jest jak dotąd sześć odcinków z czego pierwsze trzy są kolorowe. W takiej formie łatwo można przypomnieć sobie Hobbita Śmiech

Miejmy nadzieję, że Goya nie straci ambicji i będzie cały komiks na temat Hobbita, a i może WP? Śmiech Jestem rozwalony Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów Spox

#3:  Autor: MauhurSkąd: Isengard WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Świetne! Naprawdę dobra robota. Popieram gorąco projekt, choć moim zdaniem na razie nic nie przebije tego komiksu:
http://fan.theonering.net/rolozo/collection/wenzel-hobbit-en?hide=-5

#4:  Autor: EnerdonSkąd: Nowogard WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Tylko by przeczytać ten komiks, który Ty uważasz za najlepszy trzeba znać bardzo dobrze angielski, a nasz jest po polsku Język

Jest jeszcze jakiś inny polski Hobbit-komiks?

#5:  Autor: GaladhornSkąd: Bamfurlong (Moczary) WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Enerdon napisał(a) (zobacz wpis):
Tylko by przeczytać ten komiks, który Ty uważasz za najlepszy trzeba znać bardzo dobrze angielski, a nasz jest po polsku Język

Jest jeszcze jakiś inny polski Hobbit-komiks?

Ale przecież komiks Wenzela został (bardzo ładnie) wydany po polsku! Poza tym dziś tekst angielski nie powinien nas odstraszać - języków należy się uczyć i sięgać po trudne teksty (a ten komiksowy jest akurat oparty o książkę, więc chyba łatwy dla miłośnika J.R.R. Tolkiena).

Komiks Goyi jest bardzo fajny. To odważny i piękny pomysł stworzyć taki projekt i go kontynuować. Będę czekał na kolejne plansze. Goya, brawo! Jestem za

#6:  Autor: EnerdonSkąd: Nowogard WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Galadhorn napisał(a) (zobacz wpis):
Ale przecież komiks Wenzela został (bardzo ładnie) wydany po polsku! Poza tym dziś tekst angielski nie powinien nas odstraszać - języków należy się uczyć i sięgać po trudne teksty (a ten komiksowy jest akurat oparty o książkę, więc chyba łatwy dla miłośnika J.R.R. Tolkiena).
Dla mnie akurat język angielski nie jest zbyt dużą przeszkodą, ale Polacy niestety mało znają się na językach Smutek

#7:  Autor: NifrodelSkąd: Ossiriand WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Komiks podoba mi się szalenie Elfik Jestem za Jestem za Miłość Uważam, że Goya spokojnie mógłby zilustrować całego Hobbita mam pomysł!!! Komiks jego autorstwa podoba mi się duzo bardziej niż ten narysowany przez Dawida Wenzela Uśmiech Saurona ;D

Osse zamieścił piękne skany kilku stron komiksu i chętnie tu je wkleję, bo warto Love

Ostatnio zmieniony przez Nifrodel dnia 30-04-2007 22:08, w całości zmieniany 1 raz

#8:  Autor: SirielleSkąd: Himring / Midgard WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Komiks jest świetny, kolorowe plansze też się pięknie prezentują. Zaś sam Gandalf wygląda młodo i groźnie Uśmiech

Strona 1 z 2