Elendilion - Tolkienowski Serwis Informacyjny
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Linki

#17:  Autor: GaladhornSkąd: Bamfurlong (Moczary) WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Wszystkich zapraszamy do wzięcia udziału w naszym pierwszym konkursie! Nagroda jest bardzo bardzo atrakcyjna (angielskie wydanie Dzieci Húrina), a konkurs dotyczy tej grafiki:

Więcej szczegółów tutaj: http://czytaj.elendili.pl/

Termin nadsyłania prac do północy dnia 17 maja! Pospieszcie się!

#18:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Dzisiaj mija rok od załozenia Elendilionu. Jako, ze pierwsza rocznica istnienia, to zawsze ważna rocznica, tym bardziej warto ją uczcić.
Serwis zaistniał i stał się ważną częscią życia społeczności tolkienowskiej, stając się największym pod względem liczby newsow i drugim pod względem liczby komentarzy serwisem internetowym w Polsce.

Wszystkiego dobrego na dalsze lata trwania. Spox Uśmiech

#19:  Autor: Telperion WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Dopiero dzis zauwazylem Twoj wpis M.L-u. W "imieniu serwisu" Śmiech dziekuje bardzo za zyczenia i dobre slowo. Ciekawe wiadomosci i dyskusje na Forum Hobbitonu sa czesto -jak sam zapewne zauwazyles- przytaczane w newsach na Elendilionie, dlatego dziekujemy wzajemnie uzytkownikom Hobbitonu, rowniez za ciekawe komentarze i dyskusje. chwała wam, chylę czoła, dzięki
Pozdrawiam

#20:  Autor: SeregonSkąd: Winterfell WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
To juz rok?... Widziały gały co brały Najlepsze życzenia! bukiet dla ciebie, dziękuję Robicie kawał dobrej roboty. kwiatek dla ciebie, dziękuję A grafikę macie przepiękną. I dużo ciekawych, odkrywczych informacji.

#21:  Autor: Telperion WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Elendilion zmienił szatę graficzną, mam nadzieję że zmiany spodobają się Wam. Zapraszamy serdecznie na elendilion.pl
Pozdrawaim - Telperion

#22:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Zajrzałem na Elendilion, i rzeczywiście nowe szaty prezentują się godnie i elegancko. Nie wiem jak będą wyglądać inne, ale jeżeli podobnie, to należą się gratulacje, ich twórcy. Zresztą należą się choćby tylko za te szaty. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Strona 3 z 3