"Jubileuszowy Konkurs Tolkienowski" - informacje
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, ... 187, 188, 189  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Ogólna dyskusja

#9:  Autor: NifrodelSkąd: Ossiriand WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Adamob napisał(a) (zobacz wpis):

To ja zamieszcze jedno Uśmiech Jako, że nie brałem udziału w ostatnim konkursie to chciałbym się dowiedzieć, czy jak się pojawi zestaw dówch pytań, to czy można sobie wybrać tylko jedno do odpowiedzi, czy możńa próbować odpowiadać na obydwa naraz??

Jak pisał Mellorn Z przymrużeniem oka najlepiej starać się odpowiedzieć na oba pytania, dzięki czemu zbierasz większą liczbe punktów - a to przekłada się na miejsce w rankingu. Uśmiech Saurona ;D Ale jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na któreś z pytań, odpowiadasz tylko na jedno. Strzelać także można Z przymrużeniem oka ale zawsze lepiej oprzeć odpowiedź na źródłach. Rządzę

Cytat:
Chyba wezmę w tym udział Uśmiech Będzie niezła zabawa wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Powodzenia dla Ciebie, Mellorna, Baldurana i Tal Elfik Jestem za Cieszę się, że młode orły rwą się do walki Język

#10:  Autor: AdiemusSkąd: Krakuff WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Tal młodym orłem? Nie łapie...ehh acha..suuper!!hahaha!!
Kulce, to i ja chyba spróbuję Jestem rozwalony

#11:  Autor: ArienaSkąd: Anorien WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Witam wszystkich. Ale ten czas leci..... Zdziwienie Życzę wszystkim powodzenia i pomyślnych łowów na odpowiedzi Z przymrużeniem oka sezon już niedługo się zacznie. Pozdrawiam.

#12:  Autor: MirielSkąd: Vinyamar WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Jubileuszowy konkurs - toż to wspaniała wiadomość! Od razu cały tydzień będzie weselszy Super śmiech Ja już czekam na pierwszy zestaw pytań!
I trochę się obawiam, że zaraz mnie zjedzą starzy wyjadacze Pserwa [i młode orły rozdziobią, co zostanie Ble Ble ;D ], ale co tam!
Jeśli mamy sie bawić w tak doborowym towarzystwie, to z przyjemnością dołączam, nawet, jeśli mam się potem wlec na szarym końcu! jestem wzruszony, jakie to słodkie Cieszy mnie ogromnie, że od piątku te ponure dnie w pracy i szare niebo za oknem rozsłoneczni mi taka zabawa [ Elfi Mikołaj jakoś świątecznie od razu się zrobiło...]

#13:  Autor: MikołajSkąd: Poznań WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Nifrodel napisał(a) (zobacz wpis):
Cieszę się, że młode orły rwą się do walki Język

Może nie jestem orłem, ale młody na pewno (15 wiosen na karku Uśmiech ), więc też wystartuję, będąc świadomym braku szans Smutek Mimo to modlę się o jak najlepszy wynik Proooszę prooooooszę i dam z siebie wszystko! Nawet HoME przeczytam, jeśli będzie trzeba! a właśnie, czy z niej również będą pytania? Jeśli tak, to leżę. Jestem rozwalony

#14:  Autor: hithlomeSkąd: z okolic Smoczej Jamy w Krakowie WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
To i ja spróbuję swoich sił wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Mam nadzieję, że pierwsze pytania nie wpędzą mnie w depresję Język Tak czy inaczej, postaram się odpowiadać na miarę swoich możliwości Język
Mikołaj napisał(a) (zobacz wpis):

Nawet HoME przeczytam, jeśli będzie trzeba! a właśnie, czy z niej również będą pytania? Jeśli tak, to leżę. Jestem rozwalony

Nie ty jeden Jestem rozwalony

#15:  Autor: ElanorSkąd: Lublin WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Nawet HoME przeczytam, jeśli będzie trzeba! a właśnie, czy z niej również będą pytania? Jeśli tak, to leżę. Jestem rozwalony

Pewnie będą, sądząc po poprzednim konkursie, ale bez obaw. Ja na przykład przed Niecorocznym nie miałam chyba przeczytanego ani jednego tomu HoME (teraz znam raptem dwa), a jakoś na pytania z niej dałam radę nie raz odpowiedzieć.

A poza tym orły stare (stażem, stażem) też zamierzają startować, żeby nie było!

#16:  Autor: ThoronnilSkąd: gniazdo w zadymionym krakowie WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----

Może nie jestem orłem, ale młody na pewno (15 wiosen na karku Uśmiech ), Nawet HoME przeczytam, jeśli będzie trzeba! a właśnie, czy z niej również będą pytania? Jeśli tak, to leżę. Jestem rozwalony

prawdziwy tawarisz Orłow Jestem rozwalony tez sie melduje - juz troszke podstarzaly Jestem rozwalony 3,5 roku od NKT minelo... Spazmy teraz nie czuje sie juz na silach, a co dopiero mowic o zwyciestwie Uśmiech Saurona ;D, ale o ile czas i resztki wiedzy pozwola, to chyba poprobuje Uśmiech

Strona 2 z 189