"Jubileuszowy Konkurs Tolkienowski" - informacje
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... , 187, 188, 189  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Ogólna dyskusja

#1497:  Autor: AnnaelSkąd: Szare Przystanie WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki Dziękuję za nagrodę za wytrwałość, spodziewałam sie niespodzianki - zwłaszcza, że Nifrodel coś wspomniała o wytrwałości, ale nie sądziłam, że i mnie to chwyci wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Serduszka brawo
Tak więc Końkurso zakończył się bardzo dydaktycznie i pouczająco wieeeeeeeeeelgachny uśmiech
sentencją - warto być wytrwałym wieeeeeeeeeelgachny uśmiech
Ze wzruszenia słów nie znajduję chwała wam, chylę czoła, dzięki Róża bukiet dla ciebie, dziękuję kwiatek dla ciebie, dziękuję

#1498:  Autor: Marille UndómielSkąd: Warszawa, a trochę z gór i lasów WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Wcześniej Eruant napisał, pozwolę sobie przytoczyć:
Cytat:
Ja sam - oprócz prawidłowych odpowiedzi - posłałem sporo herezji czy nawet tekstów (w sensie Tolkienistyki) żałośnie wesołych.
Nasi kochani organizatorzy mają wszystkie te kwiatki. Proszę, podzielcie się nimi. W osobnym wątku, bądź jako kontynuacja tegoż. Pośmiejmy się wszyscy. Sam niebawem przejrzę archiwum moich odpowiedzi i wkleję co lepsze błędne. To łatwiejsze niż generowanie statystyk, a pewien jestem, że wszystkim się spodoba!
Mnie osobiście, poza brakiem wiedzy najbardziej doskwierało osobiste roztrzepanie. hmmmm... Super śmiech
W pewnym momencie wystosowałam do Elfów rozpaczliwy mail z prośbą o zaliczenie pytania (którego tym razem byłam pewna), gdyż wpisałam niedokładnie adres, i mój mail wrócił. Na to dostaję odpowiedź, ku własnemu niebotycznemu zdumieniu, że by mi zaliczono, gdyby odpowiedź była dobra. I cóż się okazało, dostawiłam jedną dodatkową literkę i zamiast Gimpa uzyskałam Glimpa Śmiech
Wcześniej też bywało różnie, a to wpisałam za mało jedno "pra" przy genealogiach, albo dwa razy tę samą literkę przy łaczeniu wydarzeń z datami...
Jak znajdę kilka ciekawych, choć błędnych, to też udostępnię.
Jednak doświadczenie i zabawa były przednie, choć niekiedy już sił brakowało.
Chwała Wielkim Adminom i TYM, którzy się trudzili przy przygotowaniu tej przedniej uczty duchowej. chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki
Moje życzenie, oby częściej Proooszę prooooooszę chwała wam, chylę czoła, dzięki z otwartymi ramionami, i`m all your`s z otwartymi ramionami, i`m all your`s

Strona 188 z 189