Gospoda "Pod Pływającą Kłodą" - uwagi i propozycje
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Uwagi i propozycje

#33:  Autor: AdiemusSkąd: Krakuff WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
do używania gospody potrzebna jest darmowa wtyczka Flash Player zrobiona przez Adobe. do popbrania (za free ofkoz) np. tutaj: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=293&Flash+Player+10.0 .22.87

#34:  Autor: AlqualaureSkąd: Albion WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Już któryś z kolei raz mi się tak zdarzyło i nie mam pojęcia, co jest powodem:
kiedy wpisuję /me ..., żeby się pojawił mój nick i zdanie oznajmujące, ale nie wypowiedź, na oknie głównym wszystko gra. Jednak kiedy wpiszę to w oknie prywatnej rozmowy, na głównym wyskakuje coś takiego:
Cytat:
[Alqualaure]: /me [...]
   [Alqualaure]: Warning ! Only IRC subset can be used (Type /? or /help for list of
IRC commands)

Dlaczego tak się dzieje?

#35:  Autor: KaileSkąd: Gdańsk WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
IRC obsługuje emote (/me blabla) w /query ale w tym flash-irc czacie okno prywatnych wiadomości działa chyba trochę inaczej jak klasyczne /query.
Mi się gospoda często wiesza, działa bardzo wolno, wiadomości pokazują się po kilku sekundach Nie Nie Czemu akurat taki flash chat a nie java?

#36:  Autor: KaileSkąd: Gdańsk WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Fajnie, gospoda chodzi duzo szybciej, ALE, te tla okna z tekstem sa okropne, rozpraszajace, jakies obrazki itd. Nie dalo by sie ich jakos podmienic za normalne kolory? Nic nie widac co sie pisze, az oczy bola.. hmmmm...

#37:  Autor: SirielleSkąd: Himring / Midgard WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
W Google Chrome wyskakuje:
Kod:
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tolkien/domains/forum.tolkien.com.pl/public_html/chat/flashchat.p hp:15) in /home/tolkien/domains/forum.tolkien.com.pl/public_html/includes/session s.php on line 361

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tolkien/domains/forum.tolkien.com.pl/public_html/chat/flashchat.p hp:15) in /home/tolkien/domains/forum.tolkien.com.pl/public_html/includes/session s.php on line 362

#38:  Autor: KaileSkąd: Gdańsk WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Juz mi sie udalo pozbyc tego ohydnego tla..

#39:  Autor: NeroSkąd: Trzciel/Poznań WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Istnieje jakiś klient do Gospody? Zawsze jak tam wchodzę, to Gospoda obciąża kompa, przez co wszystko woooolno chodzi...

#40:  Autor: elfySkąd: 010101 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Nie ma. Gospoda jest we Flashu.

Przeglądałem jakiś czas temu oprogramowanie czatów i albo kosztują kilkaset dolców albo niczym w obciążeniu nie różnią się od Gospody albo wymagają możliwości uruchamiania servletów javy.

Jak komuś wpadnie coś w oko to może zapodać.

Strona 5 z 7