Gospoda "Pod Pływającą Kłodą" - uwagi i propozycje
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Uwagi i propozycje

#1: Gospoda "Pod Pływającą Kłodą" - uwagi i propozycje Autor: elfySkąd: 010101 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Cześć,

Tu można zgłaszać swoje propozycje, bugi i uwagi dotyczące Gospody.

#2:  Autor: AdiemusSkąd: Krakuff WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Tio ja pierwszy Język
Można o ikonki prosić dodatkowe? Zwłaszcza jakieś "papapa" by się przydało Jestem za

#3:  Autor: elfySkąd: 010101 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Adiemus napisał(a) (zobacz wpis):
Tio ja pierwszy Język
Można o ikonki prosić dodatkowe? Zwłaszcza jakieś "papapa" by się przydało Jestem za

Myślałem o tym żeby dodać wszystkie ikonki z forum Elfik ale dużo ich a grzebać trzeba we flashu i jest to ździebko czasochłonne. Po 20-tej dodanej wymiękłem i zresetowałem na domyślne buźki Uśmiech

Jak macie jakieś propozycje dla często używanych emocji to zapodajcie tutaj.

Jak się uzbiera pakiet to zjem snickersa i dodam je do już istniejących.

papa - dodane do to do Uśmiech

#4:  Autor: AlatarSkąd: Dawno, dawno temu za siedmioma ... WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Emotikonka pomiędzy $ a buźką z wybauszonymi oczkami, zdaje się, że nie działa. (zdaje się, że :call:)

A Jetsonowy dźwięk na przybycie nowego czatownika muszę pochwalić.

#5:  Autor: Misiek_hSkąd: Czerwone Zagłębie (Sosnowiec) WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Mogłoby się przydać pokazywanie na forum ilu jest czaterów Z przymrużeniem oka w Gospodzie (obok linka). Zaoszczędziłoby ludziom ładowania gdyby akurat nikogo nie było Język

#6:  Autor: AdiemusSkąd: Krakuff WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Misiek_h napisał(a) (zobacz wpis):
Mogłoby się przydać pokazywanie na forum ilu jest czaterów Z przymrużeniem oka w Gospodzie (obok linka). Zaoszczędziłoby ludziom ładowania gdyby akurat nikogo nie było Język
Też o tym myślałem, Miśku -ale ciężej wtedy znaleźć "Pierwszego Odważnego", który wlezie, aby sterczeć jak ten kołek na przynętę Język

Jedno mnie zastanawia -powyłączałem wszystkie dźwięki, zaznaczyłem "wycisz wszystko" -a za kazdym razem, gdy włażę, odzywa się niechciane "plulululum!" Jestem przeciw Co Adiemusek robi nie tak, że mu nie chce tego przyjąć? hmmmm...

#7:  Autor: SarnondSkąd: Fornost Erain WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Raczej się nie da, ale od spytania opuszków sobie nie zedrę. Możliwe jest bez większego grzebiania w bebechach ustawienie gdzieś, żeby czat pamiętał ustawienia personalne w kwestii czionki? Pamięta mordę przy nicku, pamęta ustawienia interfejsu i dźwięków, a tego chyba najważniejszego, wyglądu czcionki, nie bardzo...
Chociaż pewnie se ne da, bo ustawienia czatu tego nie przewidują..

#8:  Autor: mONASkąd: Shire WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
To może by dorzucić takie dwie emotki, jak poniżej??

Strona 1 z 7