[Wypromowany]
Idź do strony 1, 2  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Uwagi i propozycje

#1: [Wypromowany] Autor: Neratin WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
No wlasnie- o ile zdazylem sie zorientowac, 'wypromowane' ida na sama gore, niezaleznie od daty?
Jesli tak, to mam propozycje do adminow: 'odpromowujcie' przynajmniej czesc z topicow po jakims czasie, bo sie tloczno robi.

#2:  Autor: Tom GooldSkąd: Sosnowiec WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Spokojnie Neratin - Biała Rada czuwa Z przymrużeniem oka

#3:  Autor: Neratin WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Tom Goold napisał(a):

Spokojnie Neratin - Biała Rada czuwa Z przymrużeniem oka

Biala Rada nigdy nie spi? ;-P
Ok, tak tylko sie chcialem upewnic...

#4:  Autor: the_AragornSkąd: Imladris Jary... WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Doskonale, tylko mażę o tym, aby zobaczyć, że Dzieci Iluvatara (tak, elfy) skasowały, odpromowały czy coś takiego własny wpis.
A propo, nie lepiej by było stworzyć dział Wypromowane, do którego wrzucano by NAJPOPULARNIEJSZE tematy (n. tom bombadil)?

#5:  Autor: DropsSkąd: Bielsko WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
the_Aragorn napisał(a):

A propo, nie lepiej by było stworzyć dział Wypromowane, do którego wrzucano by NAJPOPULARNIEJSZE tematy (n. tom bombadil)?

trche to sensu moim zdaniem nie ma, no bo po co wtedy by je promować, a i tak ja już z tymi działami na forum się połapać nie mogę.

Ale z tymi napopularniejszymi to spox, moglibyście (admini) stworzyć link w stylu "zobacz wszytike od swojej ostatniej wizyty" tylko że np. "20 najpopularniejszyc topicoow"

#6:  Autor: elfySkąd: 010101 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
the_Aragorn napisał(a):
Doskonale, tylko mażę o tym, aby zobaczyć, że Dzieci Iluvatara (tak, elfy) skasowały, odpromowały czy coś takiego własny wpis.

gadasz co ci ślina na język przyniesie - każdy kto przegląda jako tako tematy zauważył że kasowałem swoje interwencje albo wstawki bez zawartości Tolkiena wielokrotnie...

Ostatnio często zarzucasz mi kłamstwo... Mam już powoli tego dosyć. Więc pytam się mam wyciagnąć backup i udowodnić ci że rozpowszechniasz oszczerstwa? Złośliwy uśmiech

dla uatrakcyjnienia załóżmy się o bana jeśli się mylisz albo o admina Super śmiech jeśli nie Super śmiech

#7:  Autor: nameless WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
ja na wlasne oczy widzialam jak elfy swoj wpis skasowaly Elfik ale to i tak pewnie skasuja Diabelski uśmiech

#8:  Autor: the_AragornSkąd: Imladris Jary... WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Jeżeli chodzi o w/w top 20, to radzi,łbym ograniczyć to do 10 i umieszczać tam tylko i wyłącznie tematy z największą liczbą wpisów (ew. odwiedzin), a nie to, co chcą admini.

Ostatnio zmieniony przez the_Aragorn dnia 26-02-2002 23:20, w całości zmieniany 1 raz

Strona 1 z 2