Tu można cieszyć się, chwalić i napisać, co Cię weseli ;-)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4 ... 185, 186, 187  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Pod Rozbrykanym Kucykiem

#17:  Autor: Slawin WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Pochwalę się, iż udało mi się zdać ZMP! Elfik Na dodatek Björk Love zagra na Open'erze, a do mojej mieściny przyjeżdża Myslovitz i zagra koncert akurat w moje urodziny! Śmiech Leben ist schööön! (Manchmal Z przymrużeniem oka )

#18:  Autor: CallistaSkąd: Gdynia WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Szczypiornisci wygrali z Rosją, Danią a teraz niech sie Niemcy szykuja Super śmiech Super śmiech Śmiech Język Złośliwy uśmiech Śmiech

#19:  Autor: ladysherlockianSkąd: Nowy Sącz WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Już wczoraj chciałam się z Wami podzielić radością z zaliczonej sesji. Zdałam wszystkie egzaminy i teraz mam wolne... hura! Uśmiech

#20:  Autor: EnerdonSkąd: Nowogard WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Mnie przede wszystkim weseli czytanie wszystkiego co jest związane mniej lub bardziej z Tolkienem. Na drugim miejscu stawiam słuchanie muzyki, granie w siatkówkę oraz spotykanie się ze znajomymi. Na trzeci miejscu stawiam uczenie się angielskiego, a dalej to wszystko, co zostało Śmiech

#21:  Autor: ArfaelSkąd: Kwidzyn WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Enerdon napisał(a) (zobacz wpis):

Na trzeci miejscu stawiam uczenie się angielskiego,

Jak to się mówi: "Są rzeczy ważne i ważniejsze, a szkoła należy do tych ważnych"... Język

#22:  Autor: ArfaelSkąd: Kwidzyn WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Czasami jedno słowo wystarczy za tysiąc:
FERIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem za Super śmiech

#23:  Autor: ThoronnilSkąd: gniazdo w zadymionym krakowie WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Arfael napisał(a) (zobacz wpis):
Czasami jedno słowo wystarczy za tysiąc:
FERIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem za Super śmiech

to nie jest smieszne Jestem rozwalony Pserwa Język ja swoje skonczylem dwutydzień temu Płacz

#24:  Autor: CzibiakSkąd: Gdansk WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Cytat:
to nie jest smieszne Jestem rozwalony Pserwa Język ja swoje skonczylem dwutydzień temu Płacz

Ja swoje wlasnie koncze Smutek Ale jest to tez powod do radosci, bo byly naprawde fajne. Love Chyba dlatego,ze szczegolnie aktywne pod wzgledem łyżwiarskim Super śmiech I juz coraz mniej kontuzji. Wracam na uczelnię w pełni sił i zdrowia, z dobra kondycja, a z tego nie mozna sie nie cieszyc. Chociaz plan semestralny nie jest zachwycajacy, ale jestem pelna optymizmu Jestem za Pserwa

Strona 3 z 187