Tu można cieszyć się, chwalić i napisać, co Cię weseli ;-)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 184, 185, 186, 187  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Pod Rozbrykanym Kucykiem

#1473:  Autor: FrangernSkąd: Piękne Miasto Kraków ;) WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Zacząłem wakacje Uśmiech , po dziesięciu miesiącach na posterunku nauczycielskim Z przymrużeniem oka .
Ufff, wreszcie mogę zasłużenie odpocząć Super śmiech .

#1474:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Frangern napisał(a) (zobacz wpis):
Zacząłem wakacje Uśmiech , po dziesięciu miesiącach na posterunku nauczycielskim Z przymrużeniem oka .
Ufff, wreszcie mogę zasłużenie odpocząć Super śmiech .

A ja jeszcze nie, jeszcze jutro egzaminy, dyżur i zaliczenia, w czwartek zresztą też. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Język

#1475:  Autor: Saundarya WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Bawię się w kolekcjonowanie rozmaitych kursów.
Na chwilę obecną zestawienie wygląda następująco:
-kurs obróbki graficznej (lightroom, photoshop) [jeszcze jakbym miała kasę na te programy...]
-kurs na trenera personalnego
-spawanie blach metodą 136
-cięcie tlenowe
-obsługa urządzeń transportu bliskiego
[-i licencjat z dziennikarstwa xD]

Co następnie mogłoby się pojawić w kolejce? Myślałam o jakimś handmade, o odlewaniu rzeczy z metalu, o kursie krawiectwa, kowalstwie artystycznym...cholera sporo tego.
A jeszcze tyle książek zostało do przeczytania D: .
A czasu tak mało D: .

Ale na razie jestem kontenta i gotowa do kolejnych wyzwań Love brawo Gandalf na Cienistogrzywym

#1476:  Autor: AniDarko WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Właśnie zaczęłam urlop Śmiech Co mnie niesamowicie weseli.

#1477:  Autor: ArnethSkąd: Szczecin WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Dawno nic już nie pisałem tutaj na tym forum, ale myslę że ta radość jak i pewnego rodzaju przechwałka jest powiązana z jego tematyką więc...

Dzisiaj kupiłem bilet na samolot i 30 listopada 2017 roku o godzinie 13:10 wyląduję w tolkienowskim Betlejem, czyli w Bloemfontein Uśmiech. Niezmiernie się z tego powodu cieszę bo pomimo iż moje zainteresowanie twórczością Tolkiena spadło, to będę miał możliwość spełnienia swojego marzenia z dzieciństwa.

Spodziewajcie się zatem jakieś relacji na forum Z przymrużeniem oka.

#1478:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Lotnisko wielkie nie jest, trochę jak dworzec w Koluszkach. Miasto z przewagą języka afrikaans, ale całkiem sympatyczne. O tej porze roku będzie ciepło, zwłaszcza w dzień, choć wieczorami i nocą może być chłodno. A tak na marginesie, co Cię tam wiedzie??

#1479:  Autor: ArnethSkąd: Szczecin WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
M.L. napisał(a) (zobacz wpis):

Lotnisko wielkie nie jest, trochę jak dworzec w Koluszkach. Miasto z przewagą języka afrikaans, ale całkiem sympatyczne. O tej porze roku będzie ciepło, zwłaszcza w dzień, choć wieczorami i nocą może być chłodno.

Z dokładności opisu wnioskuje, że też miałeś okazję tam przebywać M.L.-u Z przymrużeniem oka

M.L. napisał(a) (zobacz wpis):

A tak na marginesie, co Cię tam wiedzie??

Powód jak najbardziej prosty, wakacje... Śmiech. Miałem je docelowo spędzić w okolicach Kapsztadu oraz prowincji Gauteng, jednak mając na uwadze to, że Bloemfontein leży pomiędzy, to nie chciałem go pominąć i zdecydowałem się odwiedzić również te okolice Uśmiech.

#1480:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Byłem kilka dni w 1999 roku, więc od tamtego czasu pewnie wiele się zmieniło.
Gautengu nie znam, Kapsztad polecam. Jeżeli nie masz hotelu, to polecam Partliament Hotel w samym centrum. Rozsądna cena i wszędzie blisko, no prawie wszędzie.

Strona 185 z 187