Tu można cieszyć się, chwalić i napisać, co Cię weseli ;-)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 185, 186, 187  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Pod Rozbrykanym Kucykiem

#1: Tu można cieszyć się, chwalić i napisać, co Cię weseli ;-) Autor: mONASkąd: Shire WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
No właśnie - skoro powinien powstać taki temat - niechże powstanie wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

A skoro powstaje - to będę pierwsza Język
Cieszy mnie, że w Śródziemiu spędziłam z Przyjaciółmi wspaniały weekend, z którego zostały cudowne wspomnienia i jeszcze wspanialsze zdjęcia wieeeeeeeeeelgachny uśmiech
Cieszę się, że jest wiosna a jeszcze bardziej się cieszę, że pogoda jest cudnie chłodna Uśmiech

...i tam mogę jeszcze jakiś czas, bo dziś wyjątkowo się wyspałam i nawet mam niezły humor Jestem rozwalony Spox

#2:  Autor: TiciSkąd: W-w/Biblioteka Minas Tirith WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
A mnie cieszyło wczoraj, że kilka spraw popchnęlam w pracy do przodu. I dzisiaj mi trochę papierów ubyło...
Jeszcze kilka takich dni i zobaczę blat biurka Jestem rozwalony

#3:  Autor: Mellorn WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
A ja jestem szczęśliwy, bo jutro z rana wyjeżdżam w góry Super śmiech Choć śniegu brak, to ja wciąż wierzę, że jednak spadnie i uda mi sie poszusować Z przymrużeniem oka

#4:  Autor: AnnaelSkąd: Szare Przystanie WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Mellorn to ja już zaczynam Proooszę prooooooszę Proooszę prooooooszę Proooszę prooooooszę Proooszę prooooooszę - o ten śnieg Uśmiech

Ale chciałam wyrazić swój zachwyt Nellelórë bo skoro mowa o wierszach i pieśniach, chciałam sie pocieszyć po nieudanych ostatnich odpowiedziach i zajrzałam do Rymowanek Zdziwienie chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki
wpadłam w taki zachwyt jak nie przymierzając Elwe gdy ujrzał Melianę Love Oklaski
Cytat:
Jako postanowił, wkrótce czynić zacznie:
Forum w dni niewiele wyglądać tak smacznie
Poczyna, że wabić będzie odtąd gości
Jak te pszczółki małe, co w niecierpliwości,
By je wypróbować, spamią bez frasunku,
Aż elfy wśród potopu słów, myśląc: "Ratunku!",
Porwie swe nożyce i, na nic nie bacząc,
Tnie i rwie na strzępy: "Niech krzyczą, niech płaczą!"
Niechaj się hobbity, elfy, krasnoludy,
Ludzie, orki, nazgule i inne paskudy
Nauczą, że myśleć tu trzeba kruszynkę.
Tak samo traktuje i przyszłą Adminkę...

To tak lekko brzmi chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki

#5:  Autor: NinquelenSkąd: P3X774 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Zainstalowałam photoshopa i tym razem komp zgodził się na jego istnienie Uśmiech Teraz mogę spokojnie rozgryzać program... Już po półgodzinie kombinowania i czytania pomocy dowiedziałam się, jak dodać brushes Z przymrużeniem oka Jak na taką debilkę komputerową, która przez rok nie miała pojęcia, jak się dodaje czcionki w wordzie, to naprawdę nieźle Z przymrużeniem oka
Pierwsze wyniki moich zabaw w PS można zobaczyć na DA w postaci
tapety. Proste, ale strasznie przyjemnie się robiło Z przymrużeniem oka

#6:  Autor: Ugrunîlo WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Śmiech gratulacje Jestem za Z przymrużeniem oka Mam nadzieję, że tzw. "zima" to widzi jest jest jej bezmroźnie głupio. Twoja tapetka powinna jej wśnieżyć na ambicję.

#7:  Autor: hithlomeSkąd: z okolic Smoczej Jamy w Krakowie WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Wyszłam dzisiaj z samego rana przed dom, i co widzę? ŚNIEEEG! wieeeeeeeeeelgachny uśmiech W końcu się doczekałam Uśmiech A poza tym niebo było wprost przepiękne: czyste, ciemnogranatowe, na wschodzie przechodzące w ciemny niebieski i turkus. Do tego mnóstwo gwiazd (w które mogę się wpatrywać bardzo długo) Love

Po takim poranku aż chce się żyć, chyba nic nie jest w stanie dziś mi zepsuć humoru Elfik

#8:  Autor: ArfaelSkąd: Kwidzyn WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
A ja się cieszę, że w końcu dokopaliśmy niemcom w piłkę ręczną Jestem za . Co to był za mecz Zdziwienie . Wszyscy przeciwko nam... Jakieś 12 tys. publiczności, no i oczywiście sędziowie... Jestem rozwalony To co wyrabiali woła o pomstę do nieba!!! wściekły 2 minutowe kary za nic, karne z kapelusza... massssssssakra wściekły Ale Polacy mimo wszystko sie podnieśli i pokazali niemaszkom gdzie raki zimują!!!!!!!!!! brawo FORZA POLSKA!!!!!!!!!! Jestem za

Strona 1 z 187