Spotkania tolkienologiczne w Warszawie
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4 ... 55, 56, 57  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Spotkania na żywo, konwenty, konferencje

#17:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Dzisiaj zarezerwowalem salę, a w zwiazku z tym moge oficjalnie ogłosic.

Kolejne spotkanie odbędzie się 22 lipca 2006, w tym samym miejscu (sala B w gmachu Instytutu Historycznego UW) i o tej samej godzinie, czyli o 13:00.

tematem tego spotkania będzie: Radość i szczęście w dziełach Tolkiena.

Wszystkich chętnych i zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

#18:  Autor: Lomendil WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Proponowałbym ustalać termin następnego spotkania już na spotkaniu, tzn. mieć przygotowane, powiedzmy, dwie daty, żeby uniknąć sytuacji, że nagle się okaże, iż kilku osobom termin nie odpowiada - vide prywatna korespondencja Uśmiech Tzn. oczywiście, zawsze będzie komuś nie pasował, coś może wypaść itd., ale chyba łatwiej będzie termin ustalać w obecności zainteresowanych, zwłaszcza że to zawsze będzie z 4-6 tygodniowym wyprzedzeniem, i wtedy każdy będzie mógł jakoś sobie czas ułożyć. Tak mi się wydaje.

#19:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
W sumie słusznie Lomendilu (czy tak odmieniamy??). Tym bardziej, ze powstała pewna mala problema. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Wiem, że kilka osob chciało, zeby kolejne spotkanie odbyło się w sierpniu. Wstepnie pomyślalem o 19 sierpnia, ale ... No wlasnie okaząlo się, że w sierpniu moj Instytut jest zamkniety w soboty. Co gorsze w dni powszednie jest czynny do 15:00. Wiec warto się zastanowic, nad miejscem. Spróbuję się jeszcze nad czymś zastanowic, ale na dzisiaj sytuacja wygląda tak a nie inaczej.
Jeżeli macie inne propozycje jestem na nie otwary. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

#20:  Autor: Lomendil WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
M.L. napisał(a) (zobacz wpis):
W sumie słusznie Lomendilu (czy tak odmieniamy??). Tym bardziej, ze powstała pewna mala problema. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Wiem, że kilka osob chciało, zeby kolejne spotkanie odbyło się w sierpniu. Wstepnie pomyślalem o 19 sierpnia, ale ... No wlasnie okaząlo się, że w sierpniu moj Instytut jest zamkniety w soboty. Co gorsze w dni powszednie jest czynny do 15:00. Wiec warto się zastanowic, nad miejscem. Spróbuję się jeszcze nad czymś zastanowic, ale na dzisiaj sytuacja wygląda tak a nie inaczej.
Jeżeli macie inne propozycje jestem na nie otwary. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Chyba tak się odmienia Uśmiech
Co do miejsca: gdyby pogoda była sprawą pewną, myślę, że w miesiącu takim jak Urime można by spotkanie zorganizować w plenerze, nie wiem, np. na skarpie za kościołem sakramentek na Nowym Mieście - tylko że nikt z nas nie zagwarantuje, że 19.08 nie będzie padać - nawet ja, chociaż na spotkanie u Ringa przepowiedziałem deszcz, i był deszcz Uśmiech
W razie czego, polecałbym miejsce koło UW, mianowicie herbaciarnię TeaArt, o tej porze roku są tam pustki, a miejsca jest dosyć i duże stoły, obsługa życzliwa, nieraz widziałem tam spore [no, powiedzmy do 10 osób, nas pewnie byłoby więcej...] grupy dosyć głośno rozprawiające.

#21:  Autor: Mellorn WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ja, mimo szczerych chęci znów nie jestem w stanie wpaść Smutek
Dziś w nocy wyjeżdżam na Mazury, wracam zaś dopiero 30...
Miłej zabawy i zażartej dysputy! Z przymrużeniem oka

#22:  Autor: Lomendil WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ojej, Mellorn, szkoda, bo byś mógł obejrzeć "Finn and Hengest"... może następnym razem. Miłego pobytu na Mazurach [Lomendil, który w tym roku nigdzie nie wyjeżdża...]

#23:  Autor: VilvaSkąd: Irlandia WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Właśnie piszę z Wawy w cafe i jadę tam do was, tym razem udało mi się znaleźć czas. Z przyjemnością posłucham i spotkam się z Tolkmaniakami.

Co do kolejnych spotkań, to przecież jest lato i jeśli zgromadzeni nie będą upierać się przy sali uniwersyteckiej, to na tylu uczestników, ilu było poprzednio, można spotkać się np. przy herbatce w jakimś lokalu, lub nawet w plenerze (np. park).

EDIT: właśnie wracam i ponownie piszę z cafe (udało mi się wyprzedzić oficjalną relację), spotkanie było moim zdaniem owocne, choć skręcające w nieoczekiwane strony. Zostały również poczynione wstępne plany na następne dyskusje... ale o tym nie powiem - zostawię tę przyjemność Mumakilkowi.

#24:  Autor: Lomendil WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
A myślałem, że ja będę pierwszy... Uśmiech Spotkanie odbyło się, było arcyciekawe, nawet upał mu nie przeszkodził, chociaż może nie do końca byłem przytomny w taką pogodę... Opis dyskusji zostawiam mądrzejszym ode mnie Uśmiech tylko wspomnę, że tym razem nie było prezentacji, i tylko domyślam się, że wielu i wiele z was na tym forum istnieje, a ja wciąż nie wiem, kto jest kto...

Strona 3 z 57