Tolkienomanii oblicza wszelakie
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30, 31  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Linki

#217:  Autor: KacperPSkąd: Brzeszcze WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.

Ktoś wie coś o tych książkach? Dlaczego wędrówki akurat z Gandalfem? Język
Po opisie stwierdzam, że mają z nim niewiele wspólnego Jestem rozwalony , dlatego nie wiedziałem trochę gdzie to zamieścić. Uśmiech

Opis pierwszej części:
Wędrówki z Gandalfem. Sprzedaż to inspirująca i motywująca historia handlowca napisana przez znanego amerykańskiego szkoleniowca Briana Tracy oraz polskiego dziennikarza, coacha i trenera Roberta Kozaka. Ta książka z gatunku business fiction (którego wybitnymi reprezentantami są takie bestsellery jak Kto zabrał mój ser? Oraz Jednominutowy Menedżer) przeznaczona jest dla osób zarządzających sprzedażą, coachów, sprzedawców i osób zainteresowanych rozwojem osobistym.

Niniejsza książka jest pierwszą z serii opowieści biznesowych poświęconych różnym aspektom biznesu. Bohaterem historii jest Tom Spencer, który zostaje zatrudniony w dziale sprzedaży firmy FSNS. W pierwszych dniach pracy spotyka w firmie mentora Sama Portlanda, dzięki któremu rozwija się w roli sprzedawcy. Sam rozmawia z Tomem o jego wyzwaniach i udziela mu wskazówek dotyczących różnych aspektów sprzedaży, radzenia sobie z kryzysami i osobistym rozwojem.
Przeżywając z bohaterem jego porażki i sukcesy, wzloty i upadki, niejednokrotnie odnajdziesz w tych sytuacjach siebie. Pozwoli ci to dużo efektywniej zastosować w praktyce zawarte tutaj porady dotyczące sposobów osiągania wyjątkowych rezultatów w sprzedaży.
Aby szybko przypomnieć sobie najważniejsze wskazówki, wystarczy zajrzeć do zamieszczonego na końcu książki „Skryptu dla sprzedawców”. Książkę uzupełnia test osobowości, dzięki któremu będziesz mógł poznać swoje własne preferencje i temperament.

#218:  Autor: TallisKeetonSkąd: Oleśnica WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
A mnie zawsze dziwi jedno - czemu w opisach tych wszystkich poradników zawsze piszą o autorze "coach i trener" - czy to nie jest przypadkiem "masło maślane"?
poz Uśmiech
tal

#219:  Autor: boniaSkąd: Arda WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Widzieliście to już?
"A new image of Charon, Pluto’s largest moon. The moon has a dark patch, informally called Mordor, at its north pole."

oryginał w: New York Times

#220:  Autor: Aragorn7 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Gdzieś w Polsce podczas penetracji podziemnych fortyfikacji:

"...w krainie Mordor, gdzie zaległy cienie..."

Widać obrazek? Bo u mnie nie widać, ale jak chce edytować to widać...

#221:  Autor: Aragorn7 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Przepiękna i zgrabna mapa Middle-Earth Super śmiech

#222:  Autor: BlazejSkąd: Poznań WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Aż strach pomyśleć, gdzie dla rozmiaru XL byłby ... Mordor?

#223:  Autor: boniaSkąd: Arda WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
W pewnej norze ziemnej mieszkał sobie pewien... kosarz Uśmiech

Państwo pozwolą, że przedstawię:

Landumoema smeagol
z rodu kosarzy, klan pajęczaków

Niedawno odkryty w Brazylii Smeagol jest całkowicie nieprzystosowany do życia w innym niż jaskiniowe środowisku, przede wszystkim ze względu na niedobór chroniącej przed promieniowaniem słonecznym melaniny. Poza tym jak to kosarze ma długie kończyny, za to nie ma oczu. Badania smeagoli będą kontynuowane, ale już teraz smeagole zostały objęte całkowitą ochroną jako gatunek zagrożony Uśmiech

Materiał źródłowy (ang)

Opis naukowy (ang)

#224:  Autor: maryanna WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Nie wiem czy ktoś już przypadkiem tego nie zamieszczał, ale jakby ktoś był zainteresowany wpływem twórczości Tolkiena na sztukę origami to na tych stronach można znaleźć kilka ciekawych pomysłów Uśmiech :

http://www.papercraftsquare.com/the-lord-of-the-rings-nazgul-free-paper craft-download.html

https://singaporecraft.wordpress.com/2012/09/13/nazgul-8-1-designed-by- jason-ku/

Mi osobiście składanie nigdy nie wychodziło tak jak na obrazku, ale teoretycznie powinno to wyglądać np. tak Z przymrużeniem oka :

Strona 28 z 31