Strona Hobbitonu
Idź do strony 1, 2, 3  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Linki

#1: Strona Hobbitonu Autor: elfySkąd: 010101 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Dodałem 23 nowe tapety tym razem z filmu (w 3 res. 800,1024,1280) w dziale Galeria

Ostatnio zmieniony przez elfy dnia 22-01-2005 04:22, w całości zmieniany 1 raz

#2:  Autor: elfySkąd: 010101 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
instrukcja po polsku do karcianki LotR - dodatek The Fellowship of the Rings

oraz FAQ z 11.01.2002

#3:  Autor: elfySkąd: 010101 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Po kłopotach z limitem transferu Galeria Hobbitonu powróciła. Zapraszam Uśmiech http://www.tolkien.com.pl/gallery

#4:  Autor: elfySkąd: 010101 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Update Galerii Hobbitonu:
- 114 nowych map Śródziemia
- oficjalna tapeta Dwóch Wież w "tapetach filmowych"
- kilka ilustracji w "Inne"

#5:  Autor: elfySkąd: 010101 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
znowu update Galerii:
+89 ilustracji Anke-Katrin Eiszmann

#6:  Autor: elfySkąd: 010101 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Dodalem caly nowy album na stronie 4 Galerii Hobbitonu o nazwie "Tapety filmowe - Dwie Wieze" 60 ilustracji.

O 30 ilustracji z rozszerzonej wersji DVD wzbogacil sie album "Tapety filmowe - Druzyna Pierscienia". Znajduja sie one na 8 i 9 stronie tego albumu.

www.tolkien.com.pl/gallery

#7:  Autor: elfySkąd: 010101 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ilustracje (39) Katarzyny Kariny Chmiel w Galerii Hobbitonu (umieszczone za jej zgodą Uśmiech)

Są wspaniałe, zapraszam wszystkich do oglądania Uśmiech

www.tolkien.com.pl/gallery

Pozdrawiam

#8:  Autor: NifrodelSkąd: Ossiriand WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Postanowiliśmy wspólnie z elfy zrobić internetową biografię J.R.R Tolkiena, taką z prawdziwego zdarzenia (jak sobie postanowiliśmy Uśmiech), gdzie każdy mógłby znaleźć masę informacji o życiu pisarza i zobaczyć więcej zdjęć, niż zwykle pojawia się w sieci. Chcieliśmy też zastąpić dotychczasowo istniejące, i dość skromne kalendarium życia i twórczości : Uśmiech Saurona ;D

czymś zupełnie nowym, znacznie rozszerzonym projektem Rycerz . Wizja powoli się wykluła jakieś kilka ładnych miesięcy temu nio nie wiem i nie pozostało nic innego jak zabrać się do pracy do roboty - na zmiany - Z przymrużeniem oka Śmiech (tak, praca akordowa Jestem rozwalony rulez Z przymrużeniem oka Super śmiech). Kolekcję swoich zdjęć Tolkiena elfy uzupełniał od wielu lat, i dziś nareszcie ujrzy wirtualne światło Język Widziały gały co brały wieeeeeeeeeelgachny uśmiech natomiast opisujące je teksty to informacje zaczerpnięte ze wszystkich dostępnych na polskim rynku biografii Tolkiena, mianowicie:

- Humprey Carpenter: J.R.R Tolkien, wizjoner i marzyciel;
- Daniel Grotta: Tolkien, twórca Śródziemia;
- Joseph Pearce: Tolkien, człowiek i mit
- Michael Coren: Tolkien, człowiek, który stworzył Władcę Pierścieni
- Michael White: Tolkien, Biografia.

Oprócz tego uzupełniliśmy je informacjami z książek:

- Humprey Carpenter: Inklingowie
- J.R.R Tolkien, Listy.

oraz informacjami pochodzącymi z różnych stron internetowych.

Staraliśmy się podawać zawsze źródło cytatów, informacji oraz zdjęć, aby strona była możliwie jak najbardziej rzetelna.Uśmiech
W tej chwili nowa, jeszcze ciepła biografia J.R.R Tolkiena, przed chwilą ukończona, przeglądnięta i dopieszczona, wygląda tak Uśmiech:

Skrypt napisał elfy Rządzę Elfik Rządzę, ja zajęłam się (jak to zwykle Z przymrużeniem oka ) grafiką i uzupełnianiem części tekstów. Spędziliśmy nad tym projektem dużo czasu, ale mamy nadzieję, że efekty Wam się spodobają Uśmiech. Jest już trochę późno a ja jestem zmęczona więc nie będę pisać więcej (np. anegdotek o słynnym już pośpiechu elfy nad tworzeniem tej strony, napędzanych regularnie wypijanymi herbatkami z dwoma łyżkami cukru Z przymrużeniem oka ) Elfik Miłego oglądania i czytania zatem Elfik

Zapraszamy : http://www.tolkien.com.pl/biografia z otwartymi ramionami, i`m all your`s

Strona 1 z 3