Oficjalna strona Kasiopei
Idź do strony 1, 2, 3 ... 59, 60, 61  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Linki

#1: Oficjalna strona Kasiopei Autor: elfySkąd: 010101 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Od dzisiaj możecie oglądać w sieci oficjalną stronę Katarzyny Kariny Chmiel Uśmiech , wspaniałej ilustratorki i rysowniczki Uśmiech

Kasiopea Art

Pozdrawiam i Zapraszam Uśmiech
Elfik Elfik Elfik

#2:  Autor: ElenaiSkąd: Arda, the Kingdom of Earth WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Piękna ta strona Jestem za Uśmiech Ciekawa, prosta forma, ładna i oryginalna graficznie, a przy tym nie przeładowana. Rozbroił mnie 'kontakt' Z przymrużeniem oka Super śmiech Szczególnie podobały mi się ilustracje do kabaretów. Z tolkienowskich ilustracji chyba najbardziej urzekła mnie:
http://www.tolkien.com.pl/kasiopea/strony/High-Warden.htm
Na pewno bede odwiedzać Uśmiech

#3:  Autor: elfySkąd: 010101 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Elenai napisał(a) (zobacz wpis):
Piękna ta strona Jestem za Uśmiech Ciekawa, prosta forma, ładna i oryginalna graficznie, a przy tym nie przeładowana.

Mi też się bardzo podoba Uśmiech Wygląd to wynik burzy mózgów mam pomysł!!! Kasiopei i Nif (która wykonała stronę Idea Notka Jestem za chwała wam, chylę czoła, dzięki Uśmiech )

#4:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Że tak powiem niezwykle oryginalnie Język Pserwa . Stronka jaka jest każdy widzi, lub może zobaczyć. Mi też się podoba prosta forma, przejrzysta, nieprzeładowana ozdobnikami, natomiast przeładowana tym co trzeba, czyli treścią. Jest kilka drobnych błędów w podpisach (nie byłbym sobą Super śmiech ), ale jestem pewien, że szybko zostaną usunięte. Tak czy inaczej, Nifcia wykonała kawal solidnej roboty, i chwała jej za to. chwała wam, chylę czoła, dzięki
i S-ka jest urocze, a komentarze do zwierzątek przezabawne.
Grafiki tolkienowskie no comments bo i po co. Ulubionych mam kilka, ale o tym może kiedy indziej.
Ale i tak zabiła mnie ilustracja nietolkienowska Darth Vader z królikiem , to starcie po prostu musiało byc brzemienne w skutki, musze się tylko zastanowić jakie. Super śmiech

Ogolnie rzecz biorąc. Kasiopea, jak zawsze The Best, a Nifcia znowu mnie zaskoczyła i zadziwiła. Śmiech Love

#5:  Autor: AdiemusSkąd: Krakuff WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Mnie też powalił Vader z królikiem Jestem rozwalony
Tak się zastanawiam -warto chyba uzupełnić "bibliografię" ("ilustrotekę"? Uśmiech Saurona ;D ), no wiadomo, że chodzi o "Dorobek" -uzupełnić o wydawnictwo i rok wydania. Bo może ktoś zechce poszukać tych pozycji w księgarni/necie, aby postawić na regale "zebrane dzieła Kas"? -a takiej "Ani z Zielonego" jest na rynku różnych wydań sporo...

#6:  Autor: mONASkąd: Shire WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Pięknie zrobiona strona chwała wam, chylę czoła, dzięki
Do łez rozbawiła mnie S-ka (kurcze, czytając słyszałam głos Kasiopei Śmiech )
Oglądanie galerii zajmie mi sporo czasu - wspaniale spędzonego czasu. Na razie powaliła mnie jedna rzecz - z "kabaretu" rysunki kota - taż to moja Brennil Beruthiel wieeeeeeeeeelgachny uśmiech ta ciemna mordeczka, te arystokotyczne pozy... Love

Wyrazy podziwu dla Nifci za świetną robotę chwała wam, chylę czoła, dzięki a moje uwielbienie dla Twórczości Kasiopei jeszcze wzrosło Love chwała wam, chylę czoła, dzięki Love

#7:  Autor: SirielleSkąd: Himring / Midgard WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Pieknie i oryginalnie wykonana strona Jestem za Gratuluje Elfik

#8:  Autor: Nellelórë WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Strona wygląda przepięknie uwielbiam/kocham to, jestem szczęśliwy a zawartość po prostu zapiera dech. Niektóre nowe obrazy tolkienowskie to najwspanialsze przedstawienia tragicznych elfów, jakie widziałam... "Rudości", "Feanor" albo "Maitimo" - coś niezwykłego. Elfie spojrzenie w tym pierwszym przenika widza (przynajmniej w mojej osobie Z przymrużeniem oka) do szpiku kości Uśmiech W dziale ze Star Wars natknęłam sie na niespodziankę: już bardzo dawno, ładnych parę lat temu widziałam rysunek małego Anakina schowanego w zbroi Vadera, i umierałam ze śmiechu nad komentarzem, ale dopiero teraz odkryłam, że to Kasiopea jest autorką Śmiech

Ciekawa jestem, czy wszyscy zauważyli, że zwierzaki w dziale S-ka ruszają się, gdy się na nie najedzie kursorem? Ten rusza ogonkiem, tamten łapą, jeszcze inny dziobem czy uszami, a jeden nawet skacze Śmiech Sama odkryłam to całkowicie przypadkiem i nie od razu - po prostu cudowny pomysł Jestem za Elfik

Wspaniała strona z otwartymi ramionami, i`m all your`s chwała wam, chylę czoła, dzięki

Strona 1 z 61