Dlaczego piszecie na forum?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Pod Rozbrykanym Kucykiem

#1: Dlaczego piszecie na forum? Autor: CalamrunSkąd: Gdańsk WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Umieściłem ten post tutaj, ponieważ chciałbym wiedzieć dlaczego piszecie na tym oto wspaniałym bukiet dla ciebie, dziękuję ,szlachetnym kwiatek dla ciebie, dziękuję , mądrym Jestem za i nieobliczalnym forum chwała wam, chylę czoła, dzięki ? Ja piszę victory z dwóch powodów.
1. Chcę zgłębiać tajemnice dotyczące mistza i jego twórczości.
2. Nudzi mi się Można zasnąć... !!!

P.S. Ciekawe czy admini przykleją ten temat?

#2: Re: Dlaczego piszecie na forum? Autor: ElanorSkąd: Lublin WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
gloin napisał(a):

1. Chcę zgłębiać tajemnice dotyczące mistza i jego twórczości.

Popieram
Cytat:
2. Nudzi mi się Można zasnąć... !!!

Nudzić się? A co to znaczy...?

Dodaję swoje:

3. Jestem uzależniona od Forum
4. Bez Forum czuję się, jakbym nie wiedziała, co dzieje się na świecie
5. Muszę ekspić sobie ilość notek Diabelski uśmiech

Cytat:

Ciekawe czy admini przykleją ten temat?

To zależy od ilości głupich odpowiedzi, jakie się tu pojawią.

#3:  Autor: CalamrunSkąd: Gdańsk WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Z mojego punktu widzenia "nudzić się" znaczy nie mieć co do roboty, więc żeby mieć co do roboty piszę na forum Ble Ble ;D .

#4:  Autor: ElanorSkąd: Lublin WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
gloin napisał(a):
Z mojego punktu widzenia "nudzić się" znaczy nie mieć co do roboty, więc żeby mieć co do roboty piszę na forum Ble Ble ;D .

No i właśnie o to mi chodziło... Ja mam zwykle tyle roboty, zarówno takiej typowo obowiązkowej (czytaj: nauka) jak i różnych rzeczy, które sobie sama wymyślę, że dziwię się, jak jeszcze mogę tu siedzieć i czytać te wszystkie notki Uśmiech .

#5:  Autor: Misiek_hSkąd: Czerwone Zagłębie (Sosnowiec) WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
No cóż, u mnie sprawa jest prosta. Wyrobiłem sobie takie przyzwyczajenie, że jak włączam kompa to pierwsze co robie to uruchamia IE i w "Ulubionych" klikam na Forum dyskusyjne etc etc Uśmiech
A jak zobaczę temat który mnie zaciekawi i w którym mam coś do dodania, to piszę Z przymrużeniem oka

#6:  Autor: mONASkąd: Shire WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ja nie muszę szukać w Ulubionych. Forum to mam ustawione jako stronę startową IE.
Forum to uzależnienie (i to okropny nałóg - dzień bez Forum to dzień stracony). Piszę, bo mam taką ochotę, bo sprawia mi to przyjemność. (i mam nadzieję, że moje wypociny Język inni w miarę toleują Super śmiech ).

#7:  Autor: LastielSkąd: Samodzielne Księstwo Brzostek WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Jest kilka powodów:
-bo lubie i sprawia mi to przyjemność, a sens życia to nic innego jak żyć przyjemnie i wygodnie i zaspokajać swoje potrzeby
-bo jak każdy człowike mam potrzebe kontaktu z innym człowiekiem, potrzebe dialogu ale takze potrzebe czucia ze się przynależy do jakieś grupy i ze stanowi sie jej integralną część.

Cały czas pilnowałem się żeby to forum nie przeszło w swojego typu uzależnienie. Papieros dla osoby uzaleznionej smakuje powiedzmy sobie srednio, dal osoby podchodzącej do palenia z dystansem smakuje lepiej. Ta sama zasada tyczy sie forum, osby uzaleznione piszą zauważyłem gługie teamty polemiki diolagi i wogle, a chodzi o to zeby nie było przerostu formy nad treścią. Bałem się uzależnienia bo boje się pisania bez sensu.

#8:  Autor: NifrodelSkąd: Ossiriand WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Kiedy zobaczyłam ten temat w PRK uśmiechnęłam się i pomyślałam

-bo lubię Uśmiech

Ale jak się zastanowić głębiej, dlaczego lubię? robienie pieknych oczek To czuję się bardzo wdzięczna temu forum, dzięki niemu poznałam prawdziwą miłość Miłość i bukiet dla ciebie, dziękuję wspaniałych przyjaciół Pocałunek Piwko na których wiem, że moge liczyć Rycerz - już tyle wystarczyłoby, żeby czuć do tej strony sentyment... Uśmiech Saurona ;D
Ale czasem zdarza się, że przeczytam w starych tematach swoje pierwsze wpisy i ogarnia mnie rozżewnienie Zakręcony Język (ale kiedyś zadawałam pytania i udzielałam odpowiedzi Zawstydzenie Super śmiech) Wspominam forumowiczów, którzy nigdy już nic nie napiszą Niebieski ze smutku Róża ...a tu pozostał po nich ślad i wystarczy kliknąć , aby przywołać wspomnienia... ech...
Forum zainspirowało do wielu, wielu przemyśleń - co znów zaowocowało paroma opracowaniami, esejami...To forum bardzo wiele dla mnie znaczy.

Strona 1 z 14