Kogo ze złych stworzeń nigdy nie chcielibyście spotkać...
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Ogólna dyskusja

#57:  Autor: EllenaSkąd: Rohan/Ithilien/jaskinia Thranduila (Kujawy) WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Nie chciałabym trafić na orków, ich okrucieństwo mnie przeraża. Poza tym śmierć z ręki orka do chwalebnych nie należy - bałabym się tej niepewności, co do ''metody'' mojego zgonu. Najgorsze byłoby dla mnie pożeranie żywcem Ratujcie bo go pobiję albo powolna śmierć i zmasakrowanie mojego ciała, tak jak Jeźdźców pod Helmowym Jarem Nie Nie

Najbardziej jednak przeraziłoby mnie spotkanie z pająkami, choćby to było jakieś mikroskopowe, słabe genetycznie potomstwo Szeloby Z przymrużeniem oka - zło to zło a pająki niewątpliwie nim są, przynajmniej w świetle arachnofobii. Może nie są aż tak brutalne jak orkowie, ale ich wygląd przyprawia o zawał - jedno co dobre: szybka śmierć Z przymrużeniem oka

#58:  Autor: Ashke VerascaSkąd: Umbar WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Zgadzam się, orki należą do najpaskudniejszych stworzeń i na pewno śmierć z ich rąk byłabym co najmniej nieprzyjemna.

Pajączki...mam co prawda arachnofobię, ale orki przerażają mnie bardziej. Balrog? Nie boję się go teraz, ale może dlatego, że nie wyobrażam sobie spotkania z nim. Całe szczęście siedzi głęboko pod ziemią ^^

#59:  Autor: NutriasobolowaSkąd: Miasto Powodzi WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Biedne pająki. Są chyba najbardziej nienawidzone Z przymrużeniem oka . Ja tam lubię pająki - im większe i bardziej włochate, tym lepiej! Tarantule są ładne, jeśli Ungolianta i potomstwo było podobne, to nie mam nic przeciwko spotkaniu... aczkolwiek tylko takiemu, gdybym nie skończyła jak mucha Jestem rozwalony

Co do orków, to się zgadzam. Wolę nie myśleć, co zostałoby zjedzone najpierw, gdyby orki zgłodniały Śmiech .

#60:  Autor: CelembrianaSkąd: Eryn Lasgalen WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ja na pewno nie chcialabym spotkac Szeloby. Niewazne, czy z bliska, czy z daleka. Balroga tym bardziej... Brr... Ale spotkanie ze Smaugiem nie byloby zle, ale tylko pod warunkiem, ze by mnie nie usmazyl Język A co powiedzielibyscie na spotkanie z Radagastem (mam na mysli filmowego, z Hobbita) Jestem rozwalony

#61:  Autor: maciekplpSkąd: Łubowo (mroźna, dzika północ) ;P WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Zależy w jakich warunkach (znaczy się z jakim sprzętem w ręku) Elfik Ale najgorzej- Morgoth czyste złe zło, nie chciałbym spotkać jakiegokolwiek stworzenia, którego sama obecność napawałaby przytłaczającym strachem nie ma mowy Ale tak z orkiem sam na sam (z mieczem w dłoni)... Można to potraktować jak wyzwanie Z przymrużeniem oka

#62:  Autor: FrodowaSkąd: Hobbiton (Lębork/Gdynia) WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Osobiście, ja bym zniosła nawet Saurona i Morghota wraz z orkami, trollami itd., ale Szeloby w życiu nie chciałabym spotkać! Szeloba Jest okropna, napawa mnie lękiem i przerażeniem, a jej wygląd mówi sam za siebie. To nie jest mały pajączek, którego można zabić kapciem, nie, nie...

#63:  Autor: Legolas 2931Skąd: zewsząd i z nikąd; jestem mafią wołomińską! WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Właściwie to mnie więszość postaci jak Sauron, Szeloba czy Glaurung fascynuje.
Ze wszystkich osób ''złych'' najbardziej nie chciałabym spotkać orków - z tych samych powodów co Ellena. Niepewnośc co do losu, ale przede wszystkim niechlubna śmierć i obrzydzenie. Jak czytam rozdziały o niewoli Merry'ego i Pippina i orków to aż mi się czytać dalej nie chce. Skrzywienie

#64:  Autor: ValinohtarSkąd: Z Polski WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Szeloba, brrr wyobraźcie sobie coś takiego:
W nocy budzi cie jakiś szelest. Patrzysz, a tu przez drzwi przeciska się gigantyczne owłosione cielsko z czterema parami nóg i ośmioma malutkimi oczkami. Potwór zbiża się do ciebie i obnaża swoje kły jadowe. Jest tuż nad tobą i nagle wbija się w twój brzuch. Czujesz straszliwy ból, widzisz jak obok spada kawał twojego ciała, a ona owija cię pajeczyną i przesuwa swoim odwłokiem po twarzy. Koszmar. Szczerze współczuje Frodowi

Strona 8 z 10