Kogo ze złych stworzeń nigdy nie chcielibyście spotkać...
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Ogólna dyskusja

#49:  Autor: AvalonneSkąd: Port Eldarów na wschodnim wybrzeżu Tol Eressea WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ups... Elfik
Bezmyślne w porównaniu z innymi, może wyraziłam się niezbyt jasno... Ratujcie bo go pobiję
z Balrogiem to rzeczywiście się zagalopowałam Jestem rozwalony , ale Czatownik kojarzy mi się ze stworzeniem kierowanym przemożną wolą władcy, które działając spełnia czyjeś pragnienia, dąży do czyjegoś celu. Jest po prostu narzędziem w rękach pana. I to miałam na myśli pisząc: "bezmyślne" - rzeczywiście niefortunne słowo Elfik

#50: tak bez uzbrojenia... to nie chcialbym sie spodkac z zadnym Autor: Witck KingSkąd: Oleśnica WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
tak bez uzbrojenia... to nie chcialbym sie spodkac z zadnym stworzonkiem zle nastawionym do rasy ludzi... ale tak naprawde to wolalbym nigdy nie zobaczyc na swojej drodze barloga, jednego z nazguli lub samego Saurona... Z przymrużeniem oka

#51:  Autor: RoxanneSkąd: Gród Kraka WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ja to wogóle nie chciałabym spotkać Nazgûla coś strasznego...
A gdybym spotkała... no to chybabym umarła ze strachu (bo jeszcze na tyle się kontroluję, że nie popuszczę Tiaaaa )

A taką małą nieścisłość zauważyłam w tym temacie Złośliwy uśmiech Czy mogę napisać kogoś spoza świata Mistrza, kogo nie chciałabym spotkać???
spoiler:
Nie chciałabym spotkać UFO!!!

No, to tyle mam do powiedzenia xD

Pozdro victory
Roxanne Roxy

#52:  Autor: Natolin WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ja bym nie chciał spotkać, żadnego z Nazguli coś strasznego.... Ten zimny oddech, no i Nazgule powodują choroby Język . Ale najbardziej nie chciałbył zostać trafiony przez Nazgula tym samym ostrzem co Frodo. Bliski kontakt Szelobą Szeloba nie był by też zbyt przyjemny.

Ostatnio zmieniony przez Natolin dnia 27-09-2007 17:42, w całości zmieniany 1 raz

#53:  Autor: NumenorSkąd: Rohan WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ja z kolei nie chciałbym spotkać Sarumana. Bałbym się jego charyzmy. To jego podstawowa broń za którą zniewala ludzi (dzicy ludzie z Dunlandu).Moja wola przeciwko poddaniu się jego sile byłaby ogromna ale kto wie??????? hmmmm...

#54:  Autor: GehadiaSkąd: Warszał WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ja bym nie chciała spotkać Szeloby. Nie mam nic do pająków krzyżaków, ale jak myślę o tych tłustych, wielkich, włochatych...nogach, to mi się jelita prostują Płacz 3 Szeloba
Nazgule też śliczne nie są, ale te paskudne nogi.... bleeeeee...

#55:  Autor: ThuringwethilSkąd: Taur-nu-fuin WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ja tam najbardziej nie chciałabym spotkać Sarumana, który może nie jest bardzo straszny, ale ja go po prostu nie lubię wściekły , a poza tym ten głos...
No, Szeloby też bym nie chciała spotkać.

Natomiast Nazgûle, Sauron, smoki a nawet balrog, chociaż nie lubię ognia mnie fascynują i chciałabym je zobaczyć Język .

#56:  Autor: AdanelSkąd: rybnik WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ja najbardziej nie chciałabym spotkać (tak jak wielu przedmówców, widać arachnofobia jest częstą przypadłością Z przymrużeniem oka) Szeloby Szeloba, spotkanie z nazgulem, czy ze smokiem też oczywiście było by okropne, ale Szeloba..., to już sam jej widok (oczywiście z daleka, nie mówiąc już o spotkaniu oko w oko) budzi przerażenie. Mówiąc szczerze to gdym znalazła się na miejscu Sama i Froda to nie mogła bym się nawet ruszyć a co dopiero podjąć jakieś dalsze kroki

Strona 7 z 10