Kim chcielibyście być i gdzie mieszkać w Śródziemiu?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Ogólna dyskusja

#1: Kim chcielibyście być i gdzie mieszkać w Śródziemiu? Autor: EovinaSkąd: Rohan WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Po przeczytaniu niektórych tematów na forum, zauwarzyłam, że istnieje tu już podobny temat, jednak nie zadowolił mnie do końca. Oczko A więc mam pytanie. Gdybyście mieszkali w Śródziemiu, do jakiej rasy chcielibyście należeć? Elfik Ja osobiście chciałabym należeć do rasy elfów. A wy?

#2:  Autor: CalamrunSkąd: Gdańsk WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Spokojnie ja też jestem tu od niedawna. Co do twojego pytania, ja chciałbym zostać człowiekiem z Gondoru, mieszkać w Minas Tirith i być strażnikiem szpiegować, chować się . Niechciałbym zostać elfem, ponieważ nieśmiertelność to straszna nuuda Można zasnąć... .

#3:  Autor: GothmogSkąd: Gdańsk WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
A ja chciałbym być Hobbitem Śmiech Siedzieć na ławeczce przed domem i pykać fajke Tom Bombadil a od czasu do czasu wyruszać na jakąś przygode Uśmiech

#4:  Autor: AureSkąd: Bydgoszcz WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ja podobnie jak Eovina chciałbym zostać elfem (co ja mówię, ja jestem elfem Super śmiech )... Nieśmiertleność ma również swoje zalety, np. kiedy jest się szczęśliwie zakochanym...

#5:  Autor: Lalaith WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Chciałabym być elfką Tiaaaa . Myślę, że nie byłoby to dla mnie nudne, bo mogłabym ciągle tylko słuchać jakiś starych historii lub sama je opowiadać czy wymyślać, a od czasu do czasu wyruszałabym przyglądnąć się światu i podziwić jak bardzo się zmienił. Choć wydaje mi się że najwięcej czasu, o ile byłoby to możliwe, spedzałabym w Rohanie (ah, te konie Gandalf na Cienistogrzywym)

#6:  Autor: LastielSkąd: Samodzielne Księstwo Brzostek WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Do tego tematu można by dorzucic podtemat gdzie chcielibyscie mieszkać.

Ja osobiście chciałym mieszkac albo w Nan Elmoth, albo lesie Fangorn, a co do rasy chciałbym być lesnym człowiekiem albo numenoryjczykiem czystej krwi, nie chciałbym byc elfem, bo jestem człowiekiem i jest mi z tym dobrze.

#7:  Autor: Antygona WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Najbardziej chciałabym być hobbitem. Żyłabym sobie bez stresów, powolutko, dorastałabym dopiero w wieku 33 lat Jestem rozwalony Żyć -nie umierać!

#8:  Autor: ElenweSkąd: Helcaraxe WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Elfem Elfik (czy raczej elfką Girl 2) mieszkającą w Rivendell.
Dlaczego? Ta rasa jest mi najulubieńsza i najbliższa, zresztą w pewnych sprawach sama mam typowo elfi sposób widzenia i postrzegania rzeczywistości, więc IMHO nie miałabym większych problemów z odnalezieniem się wśród tej rasy.
gloin napisał(a):
Niechciałbym zostać elfem, ponieważ nieśmiertelność to straszna nuuda Można zasnąć...

No i właśnie dlatego chciałabym zamieszkać w Rivendell. Te przepastne biblioteki, muzyka i poezja Love, a w dodatku ciągle przewijający się przez dom Elronda przybysze ze wszystkich stron świata i (prawie) wszytskich ras! Nie sposób się nudzić.
A gdyby i w Rivendell mi się znudziło, to przecież całe wielkie Śródziemie stoi otworem z otwartymi ramionami, i`m all your`s ! I nieśmiertelnego życia mało, by zgłębić wszystkie jego tajemnice.

Strona 1 z 27