Galeria Artystów Forumowych (GAF)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... , 211, 212, 213  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Twórczość fanowska

#1689:  Autor: SirielleSkąd: Himring / Midgard WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ciekawe, szczególnie Sauron, ma bardziej "inktoberowy" klimat Jestem za

Też pomyślałam, że Inktober to dobry pomysł na szkicowanie i.... na myśleniu i jednym szkicu się skończyło. Wciąż mi nie wychodzi zabranie się za rysunki, ale może jeszcze coś zrobię. W każdym razie poniżej próba naszkicowania posągów Manwëgo i Vardy z mojej mapy Gondolinu, która nie do końca wyszła, bo... zapomniałam, jak oni tam wyglądają Z przymrużeniem oka Jestem rozwalony wszystko mi się pomieszało Nic nowego Jeszcze do tego kiedyś wrócę.
Twarz obok niezwiązana z Ardą, kolejny szkic.

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

#1690:  Autor: SirielleSkąd: Himring / Midgard WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
W galerii Marii Filatovej na Instagramie trafiłam na #tolkien_sketch_challenge - chyba nawet ona ją wymyśliła. Nie wiem czy dam radę, na razie spóźniona gonię inktober, ale kto wie. Puszczam dalej, może inni zechcą podjąć wyzwanie Uśmiech

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Źródło https://www.instagram.com/p/Boeg9Atn4Gv/?taken-by=rittare

#1691:  Autor: SędziwojkaSkąd: Smoków, Lutetia & Al-Ándalus WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Interesujący koncept ze statuami Manwëgo i Vardy. Uśmiech Mam nadzieję, że do niego wrócisz.

Raczej nie skorzystam z ciekawego pomysłu Filatovej. Po pierwsze, moja faza tolkienowska nie jest na tyle silna, żeby nagiąć krnąbrną wenę do każdego z tych tematów (zresztą ostatnio znowu zakopałam się po uszy w LoGHu Love). Po drugie, również się nie wyrabiam z Inktoberem - namalowałam jedynie 2,5 obrazka. Z przymrużeniem oka
Na Inktober niestety trzeba mieć dużo czasu, siły lub samozaparcia.

Strona 212 z 213