Link dla kolekcjonerow
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Linki

#49:  Autor: ThoronnilSkąd: gniazdo w zadymionym krakowie WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Choć z konserwatyzmem mi nie do twarzy Język , pozostanę przy wrzucaniu linków kolekcjonerskich we własnym, starym temacie. Dzisiaj osobliwy i dość smutny link, pokazuje lekkie przewrócenie w głowie u sprzedawców Z przymrużeniem oka
KZO Amber

chociaż...niedawno widziałem, jak w aukcji BCM jeden tom zszedł za chyba 250...paranoja. Nic nowego

byłbym zapomniał. WP Atlantisu, ale z ceną minimalną.
WP

#50:  Autor: ThoronnilSkąd: gniazdo w zadymionym krakowie WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Dzisiaj pora na reklamę samego siebie Uśmiech postanowiłem wrzucić na allegro kilka własnych, rzadkich pozycji, które posiadam w co najmniej dwóch egzemplarzach:

"Zarys teologii Śródziemia" TAO

#51:  Autor: AdiemusSkąd: Krakuff WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Hehe, Thoro, wygląda na to, że jakiś gość chce kupić TAO używając automatu -co podam jakąś ofertę, to -zanim strona się odświeży- jestem przelicytowany o 50 groszy Jestem rozwalony

#52:  Autor: ThoronnilSkąd: gniazdo w zadymionym krakowie WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Adiemus napisał(a) (zobacz wpis):
Hehe, Thoro, wygląda na to, że jakiś gość chce kupić TAO używając automatu -co podam jakąś ofertę, to -zanim strona się odświeży- jestem przelicytowany o 50 groszy Jestem rozwalony

wlasnie zauwazylem, ze jest druga oferta, a tu Adi Z przymrużeniem oka Z przymrużeniem oka to działa tak, ze jesli on dał maksymalna oferte np. 20zł, to bez wzgledu na to, ile dasz, to system przebija Twoja oferte o 0,5zł az do tych jego 20zł Uśmiech

#53:  Autor: AdiemusSkąd: Krakuff WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Aha. Jeszcze niewiele kupowałem na ale-gro, nie mam wprawy Język

#54:  Autor: MirielSkąd: Vinyamar WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Taki sklep znalazłam, ale ceny powalają...
http://www.goods.pl/list/3/3/Miecze_LOTR.html
http://www.goods.pl/list/2/45/Zbroje_LOTR.html

Strona 7 z 7