Powitanie
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... , 239, 240, 241  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Ogólna dyskusja

#1913:  Autor: Saundarya WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
No witajcie Wszyscy, tylko napiszcie coś. Elfik

#1914:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Dokładnie. Napiszcie coś nawet jeżeli się wam wydaje, że nie ma możliwości coś tu dodać. Nowe spojrzenie na stare dyskusje też jest ciekawe. Uśmiech

#1915:  Autor: raymountSkąd: Warszawa WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ja również chciałbym się przywitać

Wiele lat temu miałem intensywny okres fascynacji Tolkienem, później była bardzo długa przerwa, praca, różne projekty, zupełnie inne sprawy i zainteresowania.. Aż po pewnym okresie zaczytywania się (ostatnimi czasy) w mitologii nordyckiej, celtyckiej, lekturze tekstów Dumezila, Lévi-Straussa, czy naszego prof. Słupeckiego na temat struktury mitu - znów powróciłem do Tolkiena.

Co ciekawe czytając w tej chwili Silmarillion i posiłkując się genialną "Od Valinoru do Mordoru" Szyjewskiego, tym bardziej jestem pełen podziwu dla Twórcy Śródziemia Uśmiech Być może ta długaśna przerwa miała też tę dobrą stronę, że odkrywam Tolkiena na nowo i nie odczułem nigdy tzw. "przesytu".

Bardzo miło będzie przebywać wśród Was

#1916:  Autor: Aragorn7 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Zapraszamy do czytania, ale tak naprawdę zależy Nam na dyskusji, czyli serdecznie zachęcamy do dzielenia się swoimi uwagami, spostrzeżeniami i dyskutowania w tym "niezgadzania się" z nawet starymi tematami. Uśmiech

Strona 240 z 241