Powitanie
Idź do strony 1, 2, 3 ... 238, 239, 240  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Ogólna dyskusja

#1: Powitanie Autor: elfySkąd: 010101 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Cześć, Diabelski uśmiech

Ten temat został specjalnie stworzony do powitań i przedstawienia się na forum jeśli ktoś czuje taką potrzebę Pocałunek

proszę nie robić więc tego w innych miejscach Nie Nie

Pozdrawiam Uśmiech

Ostatnio zmieniony przez elfy dnia 12-12-2010 12:34, w całości zmieniany 2 razy

#2: Powitanie Autor: PatrykSkąd: Shire WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Witam Jestem rozwalony
skoro ten temat sluzy do powitan to chyba to zrobie...
tak wiec chcialbym wszysktich powitac... Uśmiech
a tak juz bez zartow to witam wszystkich odwiedzajacych to forum... przygladam sie juz niemu od jakiegos czasu za namowa Toma Goolda znanego rowniez jako Tomek (w kazdym badz razie tak sie kiedys przedstawil hehe)
Na imie mam Patryk (przynajmniej tak mnie nauczono sie przedstawiac chociaz wolalbym na przyklad imie Boromir Uśmiech
dobra koncze juz ten wywod... a moze zwod mam nadzieje ze bedziecie wyrozumiali w koncu to moja pierwsza wiadomosc tutaj Uśmiech

Pozdrawiam

#3:  Autor: GokuSkąd: Kame House WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
eee, Cześć Boromirze mieszkający w Shire Z przymrużeniem oka

Jak to u nas mówią Gość w dom Iluvatar w dom Uśmiech więc witamy serdecznie (hehe, jak ja lubię mówić za nas wszystkich Z przymrużeniem oka )

Pozdrawiam

#4: Nastepne powitanie Autor: TwoflowerSkąd: z Ankh-Morpork WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Witam!!! Jestem tu pierwszy raz, a juz mi sie bardzo podoba ta strona Uśmiech Jestem milosnikiem Tolkiena, jak pewnie wszyscy tutaj Śmiech 2 . No to na razie, ide sie udzielac nainnych tematach Język

#5: Powitanie Autor: SevolasSkąd: Prusy Królewskie WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Witam wszystkich.
Tak długo wędrowałem po dalekich ziemiach, że imię moje przepadło w mrokach niepamięci. Wrócilem jednak i cieszę sie niezmiernie, ze mogę czytać Wasze mądre słowa.
Bywajcie!

#6:  Autor: Anigel WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Witam!

Uśmiech Jak się pewnie domyślacie, jestem kolejną miłosniczką Tolkiena Love która nawiedziła to forum. W jakim innym celu miałabym tu pisać? Z przymrużeniem oka Mam nadzieję, że jakoś przeżyjecie to moje przybycie.

#7:  Autor: R.A.N. WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Witam drogich forumowiczów, i fanów mistrza Tolkiena zarazem!

#8:  Autor: reaperSkąd: Zagnańsk WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
witam wszystkich fanow Mistrza! jestem tutaj nowy i bede sie udzielal na tym forum na ile mi modem pozwoli Śmiech

Strona 1 z 240