Powszechny LOTR?
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Ogólna dyskusja

#17:  Autor: Monisia WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Moja koleżanka teraz szybko czyta LOTR'a, bo nie chce iść na film, nie mając pojęcia o książce. Tak samo mój papo: zażądał ostatnio, bym mu skombinowała "Wyprawę". Chciałam w pierwszej chwili od kumpla pożyczyć, ale on ma tylko łozine, więc pomyślałam sobie, że nie zrobię papie takiego świństwa Złośliwy uśmiech . Swoją drogą, ciekawe ile jest osób, które chwyciły za książkę, bo nie chcą iść do kina nie mając o niej pojęcia...

#18:  Autor: GokuSkąd: Kame House WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Monisia, czyżbyśmy mieli tych samych znajomych Z przymrużeniem oka

Mój kumpel którego znam od 10 lat nie miał ochoty przeczytać Tolkiena, mimo że widział moje i innego kumpla maniactwo (grunt to właściwa samoocena Uśmiech ) teraz z tych samych pobudek co koleżanka Monisi sięgnął po książkę i jest już w połowie "Dwóch Wież"!!!.

Nomralnie Z przymrużeniem oka szok Szok psychiczny przeżyłem i musiałem później wziąść 15 listków szałwi Z przymrużeniem oka po tym jak przyszedł do mnie i poprosił żebym mu Tolkiena pożyczył.

Jeszcze trochę i będziemy musieli powiedzieć: Alleluja Mr Jackson Z przymrużeniem oka bo wygląda, że film robi na razie tylko same plusy Jestem za

btw: Monisia jestem lepszy Pserwa bo pożyczyłem jeszcze dwóm osobom (też ich prośba - ze względu na film) Hobbita (pytali się od czego zacząć to skierowałem ich "po swojej ścieżce" Uśmiech )

#19:  Autor: HelevornSkąd: Warszawa WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Z jednej strony to dobrze ze film powoduje ze ludzie chwytaja
za ksiazke.... Jednak wlasnie to jest takze denerwujace.
Pokazuje to prawde o naszym spoleczenstwie, ze ksiazek
nie czytamy ! Dopiero jak film nam sie spodoba to ewentualnie
mozemy siegnac po ksiazke... ale dopiero jak bedziemy mieli
czas ;) Czy Was to nie irytuje ??

#20:  Autor: CraneSkąd: Częstochowa WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Dzisiaj doczytałem w Gazecie Wyborczej taki miły tekst. W Stanach na listy najlepiej sprzedających się książek, powrócił Hobbit (4 pozycja) i Władca Pierścieni (2 pozycja), co ciekaw sprzedaż książek mistrza jest większa niż sprzedaż HP, co dla poniektórych powinno być pretekstem do stwierdzenia: "zawsze mówiłem, że WP jest lepszy od HP".

#21:  Autor: HelevornSkąd: Warszawa WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Nie moge po prostu... wiecie co ? Wiadomosci na temat WP na
Onecie sa w dziale "Popkultura"... Po prostu degradacja... Smutek

#22:  Autor: Sevolas WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ruginwaldus napisał(a):

Cytat:
Zastanawiam sie czy chcielibyscie aby LOTR stal sie tak polpularny na swiecie jak, nie przymierzając pepsi czy paczka fajek?

Ale szanowny kolega;) porównuje dwie nieporównywalne kategorie. Strawa duchowa nigdy nie dorówna używkom.

Uśmiech No właśnie i dodatkowo jeśli już by tak się stało, to tolkienowcy przestali by być elitą. Język

Ruginwaldus napisał(a):
No, powiedzmy , że nie wszyscy, a dużo więcej (odrzucając tych, którzy w ogóle nie czytają, nie lubią fantastyki itp.).
No wypraszam sobie - ja fantastyki nie trawię, ale Tolkiena uwielbiam. Tolkien to nie fantastyka. Tolkien to Tolkien. Uśmiech

#23:  Autor: RokkondilSkąd: Poznań WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ruginwaldus napisał(a):

Cytat:
Żeby wszyscy ludzie czytali i sie nim zachwycali.

No, powiedzmy , że nie wszyscy, a dużo więcej (odrzucając tych, którzy w ogóle nie czytają, nie lubią fantastyki itp.). Nie chciałbym, żeby tak było, ale wierzę, że się tak nie stanie. Po premierze filmu fala zainteresowania wzrośnie, a potem opadnie, jak wejdą następne Star Warsy :). Ale na pewno przybędzie pseudofanów i to mnie najbardziej martwi.

Powstaną fankluby LOTR :mad:
Na szczęście nie ma wyjść żadna gra komputerowa oficjalnie nawiązująca do WP więc powstanie "klanów" nam nie grozi ;)

#24:  Autor: HelevornSkąd: Warszawa WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Rokkondil napisał(a):

Na szczęście nie ma wyjść żadna gra komputerowa oficjalnie nawiązująca do WP więc powstanie "klanów" nam nie grozi Z przymrużeniem oka

A tu jestes w bledzie... Nawet na stronie oficjalnej filmu byla o tym
mowa. Poza tym ostatnio czytalem newsa ze prace nad gra trwaja
a ze obecnie jest to dobry rynek zbytu to nie balbym sie ze nie
zobaczymy w sklepach z grami Wladcy Pierscieni w elektronicznej
wersji. Z reszta juz gdzies na forum ten temat omowilismy chyba..

Strona 3 z 6