Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Poza kręgami świata nie dosięgniesz tych, co Cię odrzucili." Hurin do Morgotha, Silmarillion

Temat: ,,Władca Pierścieni" za 3,99 (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogłoszenia Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
darekpionki
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 66

Wysłany: 02-08-2011 12:05    Temat wpisu: ,,Władca Pierścieni" za 3,99 Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Przepraszam za nowy temat, ale sprawa pilna (i szybka pewnie). ,,Władca..." wersja animowana (wiem, jak wielu psioczy pod adresem tego filmu, ale fani tej wersji także pewnie są) za jedyne 3,99. Podaję linka: http://www.dvdmax.pl/dvd/art/id/2365
(Prz 26:12, Biblia Tysiąclecia)

piszę, piszę, piszę: www.sieMowi.blogspot.com Zapraszam Uśmiech
Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3807

Wysłany: 02-08-2011 13:19    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dzięki za cynk, kaseta video z nagraniem tv zaginęła wieki temu, a tu z przesyłką wyjdzie jakieś 12zł, można się skusić Jestem za

Edit.

My tu gadu gadu, a cena skoczyła do 9.99. Trochę po chamsku, jak towar w koszyku :/

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

darekpionki
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 66

Wysłany: 02-08-2011 15:28    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A nie ma za co Uśmiech Jestem ciągle czujny (no dobra, tam mi się tylko zauważyło na stronie z dodatkami do gazet Uśmiech )

Rzeczywiście, zerknąłem teraz i widnieje 9,99. Nieuczciwie ten sklep postąpił, ale oby tylko nie skoczyła ta cena jeszcze do wieczora o więcej Uśmiech Może to był błąd tego sklepu? Jednak za nawet te 10 zł warto chyba mieć ten film, jeśli ktoś lubi (ja jakoś nie mogłem się przekonać, mimo że bardzo często leciał w telewizji rok lub 2 lata temu).

Nie chciałem drugiego tematu otwierać, ale jeśli na forum są fani Narnii, to Wyborcza wypuściła za 19,99 obie części gry komputerowej Uśmiech

(Prz 26:12, Biblia Tysiąclecia)

piszę, piszę, piszę: www.sieMowi.blogspot.com Zapraszam Uśmiech
Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3807

Wysłany: 03-08-2011 01:27    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Do animacji dorzuciłam Nieśmiertelnego za 5zł, a potem niewiadomo kiedy się koszyk zapełnił. Tak się kończy "okazja za 3 zł" Z przymrużeniem oka Ale przy okazji znalazłam parę staroci i nie tylko, które bym pewnie i tak gdzieś, kiedyś kupiła.

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

TallisKeeton
Brehon

Wpisy: 1764

Wysłany: 03-08-2011 16:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Miałam to z 10 lat temu na kasecie zakupionej w za 28 zl z marketu typu biedronka. ale kaseta wraz z innymi leżała w miejscu, gdzie byla wilgoc i diabli wzieli. ostatnio jednak wytropiłam to na YT, ale wytrwałam tylko do Morii. Śmiech
poz
tal

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogłoszenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Temat: ,,Władca Pierścieni" za 3,99 (Strona 1 z 1)

Skocz do: