Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Świat rzeczywisty pełen jest zasadzek i wiele w nim ciemnych plam ; ale nie brak też jasnych. A chociaż we wszystkich krajach miłość się dzisiej łączy ze smutkiem, kto wie, czy się przez to nie pogłębia jeszcze." Haldir, Władca Pierścieni

Temat: Kogo ze złych stworzeń nigdy nie chcielibyście spotkać... (Strona 7 z 10)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Avalonne
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 153
Nieobecny(a): Niech łaska Valarów cię prowadzi!

Wysłany: 19-04-2007 23:42    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ups... Elfik
Bezmyślne w porównaniu z innymi, może wyraziłam się niezbyt jasno... Ratujcie bo go pobiję
z Balrogiem to rzeczywiście się zagalopowałam Jestem rozwalony , ale Czatownik kojarzy mi się ze stworzeniem kierowanym przemożną wolą władcy, które działając spełnia czyjeś pragnienia, dąży do czyjegoś celu. Jest po prostu narzędziem w rękach pana. I to miałam na myśli pisząc: "bezmyślne" - rzeczywiście niefortunne słowo Elfik

cierpi wraz z Tobą, lecz jego granie
Płynące ponad czasem i światów granicą
Powtórzą fale o brzeg bijące... płakaniem...
Powrót do góry

Witck King
Urodzony na Ardzie

Wpisy: 1

Wysłany: 29-05-2007 16:30    Temat wpisu: tak bez uzbrojenia... to nie chcialbym sie spodkac z zadnym Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

tak bez uzbrojenia... to nie chcialbym sie spodkac z zadnym stworzonkiem zle nastawionym do rasy ludzi... ale tak naprawde to wolalbym nigdy nie zobaczyc na swojej drodze barloga, jednego z nazguli lub samego Saurona... Z przymrużeniem oka
Powrót do góry

Roxanne
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 175

Wysłany: 05-08-2007 12:27    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja to wogóle nie chciałabym spotkać Nazgûla coś strasznego...
A gdybym spotkała... no to chybabym umarła ze strachu (bo jeszcze na tyle się kontroluję, że nie popuszczę Tiaaaa )

A taką małą nieścisłość zauważyłam w tym temacie Złośliwy uśmiech Czy mogę napisać kogoś spoza świata Mistrza, kogo nie chciałabym spotkać???
spoiler:
Nie chciałabym spotkać UFO!!!

No, to tyle mam do powiedzenia xD

Pozdro victory
Roxanne Roxy

Baranek, Christopher Moore

DA
Powrót do góry

Natolin
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 382

Wysłany: 12-09-2007 08:27    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja bym nie chciał spotkać, żadnego z Nazguli coś strasznego.... Ten zimny oddech, no i Nazgule powodują choroby Język . Ale najbardziej nie chciałbył zostać trafiony przez Nazgula tym samym ostrzem co Frodo. Bliski kontakt Szelobą Szeloba nie był by też zbyt przyjemny.

Ostatnio zmieniony przez Natolin dnia 27-09-2007 17:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Numenor
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 33

Wysłany: 26-09-2007 21:17    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja z kolei nie chciałbym spotkać Sarumana. Bałbym się jego charyzmy. To jego podstawowa broń za którą zniewala ludzi (dzicy ludzie z Dunlandu).Moja wola przeciwko poddaniu się jego sile byłaby ogromna ale kto wie??????? hmmmm...
Powrót do góry

Gehadia
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 9

Wysłany: 02-03-2011 12:54    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja bym nie chciała spotkać Szeloby. Nie mam nic do pająków krzyżaków, ale jak myślę o tych tłustych, wielkich, włochatych...nogach, to mi się jelita prostują Płacz 3 Szeloba
Nazgule też śliczne nie są, ale te paskudne nogi.... bleeeeee...

Thuringwethil
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 164

Wysłany: 02-03-2011 16:47    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja tam najbardziej nie chciałabym spotkać Sarumana, który może nie jest bardzo straszny, ale ja go po prostu nie lubię wściekły , a poza tym ten głos...
No, Szeloby też bym nie chciała spotkać.

Natomiast Nazgûle, Sauron, smoki a nawet balrog, chociaż nie lubię ognia mnie fascynują i chciałabym je zobaczyć Język .
Powrót do góry

Adanel
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 3

Wysłany: 03-03-2011 15:54    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja najbardziej nie chciałabym spotkać (tak jak wielu przedmówców, widać arachnofobia jest częstą przypadłością Z przymrużeniem oka) Szeloby Szeloba, spotkanie z nazgulem, czy ze smokiem też oczywiście było by okropne, ale Szeloba..., to już sam jej widok (oczywiście z daleka, nie mówiąc już o spotkaniu oko w oko) budzi przerażenie. Mówiąc szczerze to gdym znalazła się na miejscu Sama i Froda to nie mogła bym się nawet ruszyć a co dopiero podjąć jakieś dalsze kroki

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Temat: Kogo ze złych stworzeń nigdy nie chcielibyście spotkać... (Strona 7 z 10)

Skocz do: