Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Nie gardź jednak legendami, dziedzictwem odległych wieków, często bowiem się zdarza, iż stare niańki przechowują w pamięci wiadomości, które niegdyś największym nawet Mędrcom oddały usługi." Celeborn, Władca Pierścieni

Temat: Prośba do przyjeżdżających na TF -pomóżcie zbierać (Strona 6 z 6)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 07-01-2009 23:46    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

u mnie na razie też chwilowo zastój, bo "syskie ctely" koleżanki już ustukały komplet nakrętek, a o następnych jeszcze się nie dowiedziałem...
ale jeśli macie kawałek miejsca w piwnicy, to upchajcie te reklamówki, Wielka Orkiestra Kapslowej Pomocy na pewno jeszcze kiedyś zagra Spox

Powrót do góry

mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 28-02-2010 20:16    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Przeglądając neta trafilam na taki materiał http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/10,88721,7609639,Pomagaja_potrze bujacym_zbierajac____nakretki.html
I pomyślałam, że akcję zorganizowaną przez Adiego możemy ciągnąć dalej... Bo w sumie to tak niewiele kosztuje a może pomóc komuś... W sumie, mozemy się nawet zebrać na TFie i wspólnie zapakować to, co się udało nam nazbierać - moze to ciekawie wyglądać Z przymrużeniem oka Tolkieniści w strojach słuzbowych wysyłający wielkie paki na poczcie wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Moje Śródziemie
Powrót do góry

Adiemus

Wysłany: 02-03-2010 10:32    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

akurat akcja u mnie znowu ruszyła Z przymrużeniem oka jedna z koleżanek zbiera. zbiera też te kartoniki uwiązane do nitek w maczanych herbatach Liptona, więc jeżeli nie macie nic innego do roboty... Język
Powrót do góry

Kamila
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 110

Wysłany: 02-03-2010 18:20    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Hm, w zależności od tego, ile uzbieramy... może rozważ wzięcie jakiegoś busa na TF, Adi? Język Jak zostaniesz obarczony nakrętkami i namiotem... Jestem rozwalony

A serio to na razie mam woreczek, około 30 sztuk, do lata pewnie się jeszcze trochę uzbiera Uśmiech A lipton... mogą być też z Lipton Clear Green? :>

EDIT
Dobra, przyjrzałam się herbatce, którą piję - chyba nie różni się zbytnio od zwykłego liptona Uśmiech Zaraz założę sobie kopertę czy coś na te "metki" Uśmiech
Powrót do góry

Adiemus

Wysłany: 04-03-2010 21:10    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

każdy lipton dobry, byle z maczaka Z przymrużeniem oka
spoko, chyba jest jakaś wypożyczalnia przyczep w Dzierżoniowie Z przymrużeniem oka

Powrót do góry

Tahlin
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 109

Wysłany: 01-06-2010 19:01    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jak to z tymi nakrętkami będzie? Bo u mnie już się dwa pokaźne worki uzbierały od lutego, a jeszcze rodzinie mówiłam więc mogę dostać więcej Super śmiech Targać to wszsytko na TFa? <wkorzystam mamę z samochodem, to dowiezie>
Powrót do góry

Adiemus

Wysłany: 02-06-2010 07:14    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

cały czas coś się zbiera Z przymrużeniem oka
nawet w szpitalu u mnie na korytarzu stoi pudło na ten cel postawione z czyjejś innej inicjatywy -jak przywieziesz, na pewno się nie zmarnują Z przymrużeniem oka
ale na wszelki wypadek dam jeszcze znać na parę dni przed końcem czerwca. samochód mam do poważnego remontu i jeżeli nie podołam (finansowo) z tymże, bedę musiał jechać pekape...

Powrót do góry

Tahlin
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 109

Wysłany: 02-06-2010 16:07    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

W porządku, dopytam się. Jak nie to przy okazji któregoś wyjazdu do Warszawy zabierzemy z rodzicami, bo z tego co na stronie czytałam to tam jest punkt zbiórki. A akcja chyba się rozszerza rzeczywiście, u nas w szkole w bufecie też pojemniczek stoi Uśmiech
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Temat: Prośba do przyjeżdżających na TF -pomóżcie zbierać (Strona 6 z 6)

Skocz do: