Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Całe życie trzeba się uczyć." Dziadunio, Władca Pierścieni

Temat: Silmarillion-Club.deviantart.com i inne galerie na dA (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alqualaure
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 557
Nieobecny(a): Błąkam się pewnie po świecie, Númello Rómenna ar Formello Hyarmenna ;)

Wysłany: 01-03-2010 19:23    Temat wpisu: Silmarillion-Club.deviantart.com i inne galerie na dA Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Boromir

Jak zapewne większość z Was wie, od pewnego czasu na deviantarcie istnieje SilmarillionClub. Juppiiii! Elfik Co prawda został przekonwertowany na grupę jeszcze przed Świętami, ale dopiero teraz udało się to ogarnąć i uporządkować. Sirielle jest założycielem i adminem, a Kaile i ja jej w tym pomagamy. Mamy już ponad 160 członków, a galeria rozwija się i kwitnie Uśmiech Chcemy, by tu wszyscy miłośnicy Tolkiena mogli się dzielić swoją twórczością, nie tylko "elita". Nie wybrzydzamy jeśli chodzi o technikę, o ile praca jest staranna, ale poszukujemy prac tylko do końca II Ery Słońca - jest zbyt wiele klubów interesujących się Trzecią Erą, a my nie chcemy zalewu prac filmowych Nie Nie Jeśli ktoś jest nimi zainteresowany, niech zajrzy do grupy Tolkien lub grupy The LotR Club. Jest bardzo dużo niezmiernie ciekawych prac, które przez tę powódź zostały prawie że zapomniane.
Serdecznie zapraszamy wszystkich z otwartymi ramionami, i`m all your`s

Poza tym wiadomo nie od dziś, że wielu Forumowiczów ma na deviantArcie swoje galerie. W tym temacie możecie też dzielić się linkami do swoich prywatnych galerii (linki do galerii adminek podałam pod nickami) Uśmiech

Śmierć: NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI. JESTEM TYLKO JA.

Półeczka w Bibliotece Minas Tirith
Mój dA
LiveJournal
Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3820

Wysłany: 01-03-2010 19:42    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Alqualaure, dziękuję za wpis Elfik

Tylko uzupełnię, że klub istnieje od Stycznia 2005 roku, ale dopiero od tego roku na dA ruszyły prawdziwe konta grupowe i gdy tylko pojawiła się ich wersja beta poprosiłam o przekonwertowanie klubu. Teraz grupy działają pełną parą i można się bez problemu do nich przyłączać Uśmiech Nie jestem też pierwszym adminem, ale jedynym, który przetrwał próbę czasu Z przymrużeniem oka

Informacja techniczna - na całym deviantART obowiązuje język angielski. Ponieważ cała administracja klubu jest polskojęzyczna można do nas słać notki w języku polskim, ale w komentarzach i na stronie obowiązuje angielski.

Warto też dodać, że poza galerią planujemy zbiór informacji przydatnych dla tolkienowskiego ilustratora, na początek Alqualaure zebrała opisy wyglądu Quendich I i II Ery:
Tolkien Illustrator’s First Aid Kit: Elves
http://silmarillion-club.deviantart.com/blog/30596214/

Zapraszam bywalców deviantART do dołączenia do nas, jesli tylko interesują Was starsze dzieje Ardy Elfik

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Faelivrin
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 172

Wysłany: 01-03-2010 20:37    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dobrze dobrze, reklamujcie, bo naprawdę jest się czym pochwalić Uśmiech
Fajnie, że powstała grupa zrzeszająca ilustratorów tolkienowskich skupionych na starszych dziejach legendarium. Galeria naprawdę imponująca, można całymi godzinami przeglądać prace. Co też ja namiętnie czynię Język

Życzę powodzenia i niechaj Silmarillion Club się rozrasta! Rządzę

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Temat: Silmarillion-Club.deviantart.com i inne galerie na dA (Strona 1 z 1)

Skocz do: